Wpis z mikrobloga

Co robi przeciętny człowiek gdy podejrzewa u siebie zakażenie koronawirusem i chce zrobić test? Rejestruje się samodzielnie przez IKP, całość zajmuje kilka minut.

Ile czasu potrzebuje na to potężna dziennikarka Maja Staśko? 5 dni i trzy wizyty w szpitalach

https://goniec.pl/mialam-covida-ale-by-to-potwierdzic-odwiedzilam-trzy-szpitale-ms-wmh-240122

#majastasko #bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #koronawirus
Xuzoun - Co robi przeciętny człowiek gdy podejrzewa u siebie zakażenie koronawirusem ...

źródło: comment_1643031722fXWszsdvK3fkAvTQrB6xB5.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Xuzoun Bez kitu, przez całe zakażenie nawet nie rozmawiałam z lekarzem. Jakby niżna było sobie tak wystawiać skierowania na różne badania (jak te dla 40+, skorzystałam i coś wspaniałego, nie trzeba nikogo prosić o łaskę), to już całkiem byłoby rewelacyjnie
  • Odpowiedz
@Xuzoun wiesz co, trochę to śmieszne, ale to wspaniały papierek lakmusowy jak państwo podchodzi do ludzi niesamodzielnych, upośledzonych. Taki człowiek, który niby nie ma żółtych papierów i nie potrzebuje nadzoru. Niby wychował się w xxi wieku. A jest za głupi żeby wstukać stronę .gov.pl i rozeznać się w tych bredniach.
  • Odpowiedz
@Xuzoun: to jest jakiś absurd, nawet nie mając profilu zaufanego wystarczy zadzwonić do lekarza rodzinnego, który telefonicznie wystawi skierowanie...
Ludzie są strasznie nieporadni... szkoda jeszcze, że nie wybrała się do lokalnego biura NFZ albo agencji rynku rolnego z prośba o skierowanie na test :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Xuzoun: Chciałbym żeby każdy tak strasznie chorował, że zamiast leżeć w domu i się leczyć to biega po całym mieście i walczy o "potwierdzenie zakazenia". Kult...
  • Odpowiedz
@Xuzoun mamie zajęło to koło pół godziny, ale ona nie jest az tak bardzo młoda (51) i nie jest tak biegła w internety jak młodzież...
I od kiedy testy koronowe robi się przez wagine? XD
  • Odpowiedz
Jeszcze nie czytałem (ale chętnie przeczytam) natomiast w ciemno się zakładam, że pani jest:
a) zaszczepiona, a może nawet wyboostowana
b) wiecznie zamaseczkowana, pewnie nawet w parku
c) jest singielką (nie wiem czy z wyboru)
  • Odpowiedz
walczyła o to żeby ją odizolować. #!$%@? sprawa. Jakby sama nie mogła tego zrobić. Bo przecież bez potwierdzenia oficjalnego to ja sobie będę zakarzać wszystkich legalnie.


@Bulletproof-50: może chodzić o kwestie zwolnienia z pracy
  • Odpowiedz
@Pienio69 jej to chodzi o gówno burzę co już wcześniej wytłumaczyli, takie rzeczy można załatwić przez internet a ta jak sierota latała po szpitalach gdzie nawet pójście na wizytę prywatną by ją mniej kosztowało pieniędzy i czasu.
  • Odpowiedz
@Xuzoun: też mnie to bawi. Miałem podejrzenie, to wypełniłem parę pół w komputerze i na drugi dzień mnie testowali, a po znajomych słyszę, że kupują te lewe testy z marketów i się dziwią, że wyniki nie takie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
chyba że potrzebujesz zwolnienia


@Xuzoun: Wówczas dzwonisz do lekarza i mówisz, że jesteś chory, a on daje zwolnienie, tak to przecież działa od dwóch lat :)
Ale tak, jak lekarz nie da zwolnienia bez PCR, to oczywiście tak robisz.
  • Odpowiedz
@Xuzoun: Dobra dobra, ja na test nie poszedłem bo już było po fakcie, chorowałem rok temu na jesieni i nie dość że w przychodni nie chcieli mnie przyjąć bo zapisy na za tydzień, to na infolinii chcieli mi dać zwolnienie na jeden dzień i że mam se radzić. Musiałem prywatnie dzwonić do lekarza żeby sobie ogarnąć. Dopiero po tygodniu straciłem węch i smak jak już wyzdrowiałem xD
  • Odpowiedz
Nie mówiąc już że w tym zdaniu o tych osobach z macicą, to wskazuje że osoby bez macicy to nie miały nigdy zapalenia pęcherza


@Pienio69: No bo przecież osoby bez macicy albo z usuniętą macicą nie mają pęcherza, to chyba oczywiste. Właściwie lewackim określeniem powinno być chyba osoby z pęcherzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A najważniejsze żeby nie napisać obraźliwego słowa k@#$%ta

@Xuzoun: Naprawdę
  • Odpowiedz