Wpis z mikrobloga

@fristajl: nie wszystko, u mnie exol, peo i cdr zielone, ale wiem
@Gawol_1: u mnie w portfelu jest dużo gówna, ale przynajmniej przyznaję że to gówno i że to był błąd i moja głupota, że to kupiłem i wiszę na haku. Z tych pozycji, które nie zjechały prawie 50% w dół od ATH to ambra, xtb, kety
  • Odpowiedz
@arsen-zujew: A exxol i CDR to nie śmiecie? Kętów z kolei śmieciem bym nie nazwał.

Na Asbisie zrobiłem najlepszy procentowy i kapitałowy wynik z całej bananowej (i to z dużą przewagą nad kolejną spółką). Teraz dobieram to, co wyprzedawałem w zeszłym roku. Dla mnie to nie śmieć i fundamentalnie się broni. A że ryzyko geopolityczne dość wysokie, to już osobny rozdział. Dla mnie ważne jest to, że wyciągnęli wnioski z przeszłości
  • Odpowiedz
Kętów z kolei śmieciem bym nie nazwał.


@luczyk: ja nie uważam kętów za śmieci, ale mam śmieci inne (ac sa, pzu, gpw, lena, etc.)

A exxol i CDR to nie śmiecie?


Nie, exol był gnojony tylko i wyłącznie z powodu ryzyka przymusowego wykupu. Ale skoro exol przeznacza kasę na inwestycję i będzie w maju wykupiał obligację, ryzyko trochę odpusciło i rośnie. Mimo to, pewnie postaram się z tego wyjść w tym
  • Odpowiedz
@dilven: no, jaki ja jestem #!$%@?, ostrzegam ludzi przed utratą hajsu. Trzeba było jak jeden mirek naganiać ciągle na wish, żeby wtopić ludzi w straty 50-60%, to może by jeszcze podziękowałeś
  • Odpowiedz
@arsen-zujew ale nikt nie potrzebuje przewodnika. Jedni stracą drudzy zyskają a Ty swoimi działaniami możesz kogoś przekonać do sprzedazy jakies firmy(niekoniecznie Asbis) a potem za 3miesiace będzie warta 100% więcej. Też wtedy ta osoba ma Ci podziękować ze zrealizowała strate? No chyba, że masz szklaną kule i wszystkie jestes pewny na 100%? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a Ty swoimi działaniami możesz kogoś przekonać do sprzedazy jakies firmy(niekoniecznie Asbis) a potem za 3miesiace będzie warta 100% więcej.


@dilven: no od kiedy pierwszy raz powiedziałem, że asbis poleci w dół, na razie ci co nie sprzedali mają 30% mniej także ten
  • Odpowiedz