Wpis z mikrobloga

Ja to już do końca życia chyba będę mieć kosę z #inpost. Różowa sprzedaje ciuszki na vinted i drukuję jej listy przewozowe bo mam drukarkę termiczną. No i #orlenpaczka i #pocztex elegancko 10x15cm czyli standardowe na całym świecie wymiary listu przewozowego. Jedna czwarta a4, nie masz drukarki etykiet to drukujesz a4, zginasz dwa razy i pasuje do standardowej przylgi.

Ale etykieta do #paczkomaty to padaka na 1/3 strony a4, więc muszę odpalić drukarkę laserową i szukać dużej przylgi, albo kombinować z taśmą przezroczystą. I kurde okazuje się, że nie mam ani jednego, ani drugiego xD.

No i wyszło takie dziwne coś (picrel). Nie wiem czy przejdzie, ale kurde, no taka prosta sprawa zrobić list taki jak wszyscy. Ale nie.

Inb4. Tak wiem, da się w managerze zmienić na A6, ale na #vinted nie da. I tym sposobem sprzedając rzecz za kilkanaście złotych siedzę i kombinuję jak to wysłać dużo za długo. Ehhhh.
piker - Ja to już do końca życia chyba będę mieć kosę z #inpost. Różowa sprzedaje ciu...

źródło: comment_1642979216nu5KjvCTSOQLMPrusG0zNu.jpg

Pobierz
  • 8
@piker: klepanie kodu nawet jeżeli to trwa kilka sekund a problemy z paczkami pojedyncze były jak to wchodziło
obecnie zero problemów sprawdzone na kilkudziesięciu paczkach 2021
@vieniasn: Nie będę wdawał się w durne dyskusje, jak Cię stać dopłacać 12 ziko do rzeczy sprzedanej za 10zł to zazdroszczę. Mnie nie stać. Jak chcesz sprzedać korzystając z przesyłki opłaconej przez vinted LIST MUSI BYĆ.
@vieniasn: Spojrzałem sobie na cennik detaliczny, 13zł za gabaryt A xD
To ja zostanę przy nadawaniu przez brokera.... więc wciąż list musi być.

Boże co za cena xD
@klotz: No mam nadzieję, bo tak zrobiłem. Ale kurde i jedni i drudzy nie mam pojęcia co mieli w głowie, toć te DL w ogóle nie są przecież dla nikogo wygodniejsze. I Inpost że ustawił ten rozmiar jako domyślny, i vinted że tego nie zmieniło.

W ogóle nawet nie skojarzyłem że to jest DL, przecież sam drukuję zwykle list polecone w tym formacie, no ale kurde takie mam koperty.... XD