Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie karierę w UFC 4, które ogrywam z EA Access, zakupione z promocji

Gdyby nie głupi wymysł twórców, pt. "wrzućmy 2 trofea online", to miałbym platynę. Niestety obecnie w pojedynkach online trafia się ludzi na 40, 50 czy 60 poziomie (przynajmniej na obecną chwilę), a ja mam chyba 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całkiem spoko gra, szczególnie dla osób, które interesują się MMA albo sami coś trenują.
Graficznie jest tak sobie, nie ma szału ani dramatu. OD warstwy dźwiękowej wiele nie oczekiwałem i nie zawiodłem się.
Gra po pewnym czasie jest trochę wtórna natomiast nie wiem czy grę opartą na walce w klatce można jakoś urozmaicić.

Dostęp do gry kosztował mnie 15zł i to uczciwa cena ( ͜͡ʖ ͡€) Premierowa cena to coś około 249zł i musiałbym być ogromnym zapaleńcem żeby zakupić ten tytuł na premierę za taka cenę.

#gry #ps4 #ps5 #ufc4
SpiderFYM - Skończyłem właśnie karierę w UFC 4, które ogrywam z EA Access, zakupione ...

źródło: comment_16429625849gRJ0dniqMBH8NMitlWdfi.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Ja kupilem na premiere i tez nie żaluje, chociaz formula sie troche wyczerpala. Najlepszy i w sumie jedyny tryb grywalny to kariera. Mogli by zrobic przerwe i wypuscic teraz Fight Night nowego.
  • Odpowiedz
  • 0
@MaxVerstapen to juz nie chodzi o boost, tylko o dosiwadczenienhakie nabyli. Jesli ja przez cala kariere wbilem 10lvl, a oni maja np. 40 czy 50 to jest lgromna roznica w doswiadczeniu. Robia ze mną co chcą.
  • Odpowiedz