Wpis z mikrobloga

@MarianKolasa: i tyle co na poobrazku wystaczy? czyli mostek + zarówki? Dużo zabawy jest z tym? gdzies czytałem, że kolory sie rozjeżdają i są inne niz w ambilight? Możesz cos o tym powiedzieć? Jasność na drugim planie jest;) docelowo mają być za kanapą na scianie z tyłu, wiec jakakolwiek poswiata bedzie ok ;)
  • Odpowiedz
@nexpo kwestia dobrego ustawienia lokalizacji, od razu Ci powiem że ustawienia na telewizorze są do umiejscowienia gdzieś na przedłużeniu trzech krawędzi telewizora, stąd jak ktoś nie ustawił dobrze, to może się rozjeżdżać.
Zabawy prawie nic - sparowanie z telewizorem, ustawienie lokalizacji w pokoju.
Kolory że inne to wychodzi z innej charakterystyki żarówek - duży LED kontra listwy LED.
Imho efekt niewarty kupowania żarówek z tym ich przeznaczeniem głównym.
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: > Imho efekt niewarty kupowania żarówek z tym ich przeznaczeniem głównym.

Mówisz o współpracy z ambilight, czy o smianie kolory ? ;)

Wszak dzieki, za rozjasnienie ;)
  • Odpowiedz
@nexpo mówię o tym rozjaśnieniu - sam ambilight robi robotę, te dodatkowe żarówki są prawie niewidoczne, może na pokazach z odległości wygląda to fajnie, ale na żywo jest pomijalne
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: mhmm, dzieki, ale chyba jednak sie skusze, powiedz mi jeszcze tylko, czy przy konfiguracji można dowolnie ustawic ich lokalizację, czy sa okreslone odgórnie miejsca w których trzeba je ustawić i koncowo my, jako uzytkownicy mamy mało do powiedzenia?
  • Odpowiedz
@nexpo: taśmy ledowe od Hue są za to mocniejsze, jest też taka co może na 3 kolory świecić. Mam kilka w domu i jestem bardziej zadowolony z nich niż z kolorowych żarówek
  • Odpowiedz