Wpis z mikrobloga

Oregano próbuje wciągnąć Mexicano w jakiś lajt z celem charytatywnym, jednak zapomniał, że nagrał o Meksyku kilkaset prześmiewczych filmów. Jakim idiotą trzeba być, żeby dać się wciągnąć hejterowi w taką zagrywkę? Jedyna słuszna decyzja, to zignorować oszołoma i Mex tak zrobił :))
Wszystkim wyznawcom i podnóżkom Oregano zalecam zrobienie lajta charytatywnego razem z ich panem i władcą! Potrzebującym trzeba pomagać, ale posługiwanie się pomocą dla innych, po t,o aby komuś dowalić, to skrajna podłość!
#kononowicz #mexicano ale tylko #olgierdanotv to prawdziwe #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_16429357372tx0SiDBFWb855V36biTOZ.jpg
  • 20
@WulkanizatorOponMozgowych: niewiele rozumiesz więc niewiele zrozumiesz z tego co bym dalej napisał. Obiektywnie rzecz ujmując to wiem o Tobie więcej niż Ty sam o sobie. Poziom żenady jaki reprezentujesz i w ogóle chęć poświęcenia czasu na to co wyprawiasz "na tagu" (fajne miejsce do przesiadywania całymi dniami - gratuluję) jest wystarczającą wizytówką Twojej osoby. Pozostawiając temat psychologii na boku podtrzymuję to co usunąłeś - oni we dwójkę mają coś z głową
@Coxey: Szkoda, że nie napisałeś w tym tonie od razu, bo bym nie musiał kasować.
Niestety nadal piszesz tylko o własnych odczuciach, do których masz prawo, ale starasz się mi je narzucić. Poziom żenady jest pojęciem względnym i każdy inaczej go odbiera. Na temat mojego siedzenia przed komputerem nic nie wiesz, więc daruj sobie powtarzanie złośliwości innych :))
Nie piszę do osób trzymającym mnie na czarnej, bo mam je w czarnej...