Wpis z mikrobloga

Rosjanie to naród genetycznych mongoloidów, z niskim IQ, alkoholizmem, zaściankowością i hivem przekazywanym z matki na dziecko. Pomimo tego, że ich ograniczona świadomość przyjmuje do wiadomości zbrodnie jakie popełniał ich lud w przeszłości, to ich barbarzyńska natura jest z tego dumna, bo przecież zapad się ich wtedy bał, a przecież nawet jeżeli byli agresywni, to była to pozytywna agresja, obronna. Nawet, jeżeli wśród ich pożałowania wartego narodu urodzi się wybitnie inteligentna jednostka, która potrafi dostrzec zło swoich pobratymców, to jest ona gnębiona, zarówno przez motłoch jak i systemowo. Rosjanie to nowotwór na zdrowej tkance świata.


#rosja #wojna #historia #iiwojnaswiatowa
Pobierz Javert_012824 - Rosjanie to naród genetycznych mongoloidów, z niskim IQ, alkoholizmem...
źródło: comment_1642928468xJFZy8y4RRy7C1wMlNDs87.jpg
  • 50
@Javert_012824: Kiedy swiatowa potęga w szachach, literature tez maja calkiem klawa no ale przyjdzie wykopek i napisze ze narud debili xD To ze maja mentalnosc jaka maja to inna sprawa.


@Luck5 No ale o tą mentalność się rozchodzi. A nie o dokonania elit.
Rosjanie to naród genetycznych mongoloidów, z niskim IQ,


@Javert_012824: Tak, naród który miał i ma zajebisty szachistów ma niskie IQ xD Czy Ci sufit na głowę wziął się nie spadł? Trzeba mieć naprawdę jakiś kompleks żeby oceniać CAŁY naród na podstawie rządu i historii.
Czyli co? Każdy Niemiec to teraz nazista bo kiedyś był tam słynny malarz? No ja #!$%@?ę xD
Kiedy swiatowa potęga w szachach, literature tez maja calkiem klawa


@Luck5: W nauce też, ale dzban oceniający cały naród przez pryzmat polityki na bank nie zna takich nazwisk jak Sacharow czy Mendelejew xD
@C8H18: no mam znajomych bo firma wspolpracuje z nimi i mowia to co np. mlodzi polacy na temat zbrodni wojennych popelnianych przez polakow (jestes naiwny jak myslisz ze czegos takiego nie bylo) czyli "nie ja to zrobilem, przykro mi ale nie chce pokutowac za frzechy swoich przodkow". No ale tutaj jest przekaz ze kazdy jest #!$%@? kazdy ukrainiec to banderowiec kazdy rusek to z armii czerwonej, kazdy niemiec to wehrmahtowiec nazista,
szczególnie kiedy w Polsce u władzy jest Kaczyński i zachodnia Europa może pisać o Polakach podobnie.


@justkilling: No tak, bo Kaczyński napada na inne kraje i grozi atomową zagładą xD
Zresztą PiS jest jeden, a w Rosji Putin i jego partia to jest i tak wersja łagodna, tam opozycja jest jeszcze 3 razy gorsza.
I tak to nie kwestia Putina tylko Rosjan, że go wybrali i dalej wybierają.

@typowy_lobuz: Dalej
@Mistborn: Chcesz mi powiedzieć, że testy IQ ktoś robił na wiosce w Rosji, gdzie psy dupami szczekają? Wiadomo że to dotyczy tylko tych bardziej cywilizowanych regionów, a tych w Rosji jest statystycznie mniej. A w Izraelu to raczej Palestyńczycy zainżają.