Wpis z mikrobloga

W dużym skrócie: Po Przyjęciu "boostera" (Pfizer) pojawiły się u mnie problemy z palcami u rąk i nóg - zaczęły marznąć, i cierpnąć przy dłuższej pracy obcęgami. Byłem z tym u lekarza, dostałem skierowanie do reumatologa i jakieś ziołowe tabletki rozrzedzające krew.

Prawdę mówiąc, to mam poczucie, że lekarz mnie spuścił na drzewo, ale czy słusznie? Miał ktos podobne objawy?

#szczepienia #koronawirus
  • 25
@MuojemuKuotu mialem kiedys taki problem z dwoma (maly i ten obok) i sie okazalo ze jest winny łokieć. Ale reszta to nie wiem gdzie maja swoje sciegna. Jak bylem u ortopedy to jebnal mi mlotkiem w lokiec i zapytał czy poczulem mrowienie w tych dwoch.. poczulem xD
dwa ostatnie (mały i serdeczny) palce u dłoni to nerwy przy łokciu. Zorientuj się czy nie masz z nimi problemów, bo może to zbieg okoliczności.


@Smartek: U nóg jest to samo. Do tego problem mam ze wszystkimi palcami rąk, najmniej odczuwalny jest w kciukach.

może doktor fikołek?


@Drmscape2: ?
a nie masz niedoboru witaminy b12?


@saskiaa: Możliwe - nie jem mięsa ani jajek od wielu lat, a suplementuję ją średnio - regularnie. Dzięki za trop.

Tyle tylko, że do momentu trzeciego szczepienia, nawet nie myślałem o tym, że mam palce, bo to było oczywiste. Teraz łapię się na tym, że przed sięgnięciem do klawiatury trzymałem dłoń pod udem, żeby ją ogrzać.