Wpis z mikrobloga

Cześć mirki! Przychodzę do Was z recenzją i małym rozdajo. Najpierw jednak o recenzji.

Na Youtube wrzuciłem recenzję ⭐ Xiaomi Mi 12 Pro.
Kanał jest nowy i tym telefonem debiutuje swoje istnienie w sieci.

Dane techniczne - najważniejsze:
-----------------------------------
Snapdragon 8gen1 / 12GB RAM / 256GB UFS 3.1 / IMX707 50MPX / Harman Kardon / Dolby Atmos / HDR / 120Hz
-----------------------------------

➡️ Link do recenzji: youtube [kropka] com [slesz] watch?v=NvKU55ZDLhE

✅ Niestety z racji, że jestem zielonką na wykopie, na youtube i w ogóle w sieci, tobardzo prosiłbym o pomoc w subach i like'ach żeby wybić materiał w algorytmach YT. By zachęcić Was ogłaszam #rozdajo w którym to wystarczy dać plusa do tego wpisu. Nagrodą będzie 50 pln na blik albo paypal.

✅ Dodatkowo oferuję 100zł dla jednej z osób, które dadzą like, suba i napiszą jakiś komentarz pod filmem (najlepiej też z nickiem na wykopie). Tutaj jednak stawiam jeden warunek, by to rozdajo się udało, musimy uzyskać minimum 100 subów i łapek w górę oraz komentarzy.

⚡️⚡️⚡️ TO JAK - POMOŻECIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⚡️⚡️⚡️

Tagi: #chinatech #xiaomi #telefony #zakupyzchin
  • 13
Cześć. Fajna merytoryczna wypowiedź, zapetlona muzyka nie rozprasza. Spoko nagrane i zmontowane. Dobrze się słucha w tle jeśli nie chcesz 20 minut oglądac z kazdej strony telefonu, na który i tak cie nie stać :). Jescze rok spłacania rat za mój potłuczony Redmi Note 8 PRO i biorę raty na 12tke :). Oby pojawiła sie wersa z b20, to chyba wazne. Miło, że o tym wspominasz. Na szczęście obejrzałem troche. Urzekło Mnie