Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#hbogo #telewizory #android #samsung #smarttv
Mam taki starszy telewizor smart od Samsunga, który niestety nie ma już wsparcia producenta. Wczoraj HBO wyłączyło wsparcie dla tego urządzenia i nie mogę już odpalić aplikacji HBO GO. Polecicie jakaś sensowną podstawkę Smart TV z androidem?
Nie uśmiecha mi się zmieniać sprawnego telewizora, tym bardziej że używane Smart TV sprzedają się za jakieś marne grosze (°°
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kibellos: zagłębiłem się trochę w ten temat i biorę canalboxa, bo w tych pieniądzach nie znalazłem nic lepszego. Rozważałem jeszcze Mi box S ale Canal box jest tańszy (ok 150-180 zł za canalbox vs. 200 zł za xiaomi), ma wifi i wejście sieciowe (mi box ma tylko wifi), ma o połowę więcej pamięci i ma wejście USB 3.0 (mi box ma 2.0).
Za Xiaomi Mi Box S przemawia chyba tylko menu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@baltic-vodka: no jak czytałem to wybór wydaje się oczywisty, w tych pieniądzach canalbox najlepszy. Dla mnie najważniejsze jest działanie apek których nie mam wbudowanych w tv, czyli jakieś spotifaje Eurosporty HBO itp. Bo męczy mnie podpinanie lapka czy odpalanie PlayStation żeby coś obejrzeć poza jutubem czy netflixem które mam w tv. z tego co widzę to elevensports nie ma apki na android tv ale można to niby jakoś obejść. I kurde