Wpis z mikrobloga

@Evarrez: Zawsze z xkomu zawsze brałem i w sumie polecam, z elektromarketów jeśli będzie trochę taniej też można wziąć tylko nie kupować od nich żadnych kabli bo nie dość że drogie to jeszcze wadliwe.
  • Odpowiedz
@Pendzlovsky: @beer_man: @giguga: z proline i xkomem były aftery jak samo jak z morele, co do cen to morele ma najtaniej bo jeszcze rabat na duże zamówienie zawsze dają. Boję się po prostu że jak kupię u nich usługę montażu to mi władują jakieś używane podzespoły XD
  • Odpowiedz
z proline i xkomem były aftery jak samo jak z morele


@Evarrez: Jakby człowiek miał brać produkty jedynie ze sklepów z którymi wykop nie miał problemu to xD
  • Odpowiedz
@Evarrez: ja korzystam z każdego z tych sklepów. Nigdy nie miałem probleu z proline ale zawsze odbieram w stacjonarnym w kaliszu. Z własnego doświadczenia o xkom złego słowa nie powiem natomiast najwięcej wydałem w morele kupując dwa laptopy i składając komputer do gier. Problem był gdy oddałem laptopa z tytułu rękojmi z żądaniem zwrotu pieniędzy a oni go naprawili i odesłali. Ochrzaniłem ich i mi odrazu przysłali pieniądze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Evarrez: Co jest trudnego w montażu AiO? Ogólnie składanie kompa to żadna filozofia. Najwięcej czasu schodzi na cable management xD
  • Odpowiedz
@Evarrez: Jedyny problem dla mnie podczas składania kompa to podłączenie odpowiednich przewodów np od usb czy włączania w odpowiednie miejsca na płycie głównej. Myślę że możesz śmiało sam składać bo jest przy tym mnóstwo zabawy, wszystko jest wypisane w instrukcji i na yt znajdziesz też masę poradników jak to ogarnąć. A słyszałem mnóstwo historii że w sklepach składają te kompy na #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Evarrez: Jak mieszkasz w większym mieście poszukaj serwisów komputerowych. Oni podejmą się złożenia Ci komputera o takich parametrach na jakich Ci zależy. Wezmą podobne pieniądze a większa szansa, że zrobią to porządnie.
  • Odpowiedz