Wpis z mikrobloga

To, że #nieruchomosci nie będą rosły w nieskończoność, to chyba każdy się mógł domyślić(hahaha każdy xD). Z jednej strony mam takie, "hahaha miałem rację", z drugiej zaś wiem co to oznacza więc nie ma się co cieszyć. Wszystko zapowiada to, że stopy procentowe będą rosły, ludzie będą coraz bardziej wypowiadali się negatywnie na temat kredytów. Czekam z niecierpliwością, aż ktoś stworzy grupę Stopowiczów czyli Frankowicze 2.0. My nie wiedzieliśmy, że kredyt rośnie, to oszustwo!! Niech bank odda mi pienonde!!! To akurat będzie mnie śmieszyło xD
Jak wiemy #ekonomia to nauka dość złożona, nie polegająca tylko na cyferkach, ale także na ludzkiej naturze, zachowaniu. Coraz częściej w strefie publicznej będziemy słyszeć, że "Kto to widział, te kredyty tak rosną", więc Ci co się zastanawiają przestaną się zastanawiać.
Zanim ktoś jednak ze mną radośnie krzyknie "Ha miałem rację!". Pamiętaj, że zanim te nieruchomości spadną miną miesiące, i to nie takie 2-3, tylko 48++. A podczas czekania na te chwile, przygotuj się, że twój Janusz będzie miał mniej zamówień bo Franek i Alicja mają teraz do zapłacenia kilka stów więcej w miesiącu, więc Franek nie kupi sobie browarka na piątek, Alicja winka. Nie będzie nowej sukienki, i książki. Pewnego dnia Janusz może do Ciebie przyjść, i powiedzieć Ci słuchaj anon głupia sprawa, nie ma już tyle pracy w firmie, i tniemy zatrudnienie.
  • 4
@RexxarHell: mysle że klasa robotnicza w mniejszości wypowiadała się o spadkach cen nieruchomości. Raczej to byli ludzi którzy w trosce o sąsiada nagłaśniali problem. Ludzie którzy widząc to przedumali i zrozumieli ze kiedy BANKI w podwyższonych stopach WIBOR wydymali śasiada i podobnych do sąsiada. Na 2 sposoby
1. wyższa rata
2. zmiana w racie proporcji raty kapitałowej do odsetkowej. Odsetkowa bedzie od 60 -80 % całości

jak sasiad zostanie wydymanay
To