Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym orbitrekiem? Czy efekty odnośnie spalania tłuszczu można dopiero uzyskać jak się robi trening dłuższy niż 30min? Ćwiczę dopiero drugi tydzień, co drugi dzień. Jestem otyła, pierwsze dni nie dałam rady robić więcej niż 20min, teraz na spokojnie 30min. Widzę na pewno progres w sile, ale co dalej z tym zrobić?

Trzymam fajną dietę, ale chce zacząć się ruszać. Pytanie, zwiększyć czas na orbitreku czy dołożyć coś? Tylko co?

#cardio #kiciochpyta #odchudzanie
  • 8
via Android
  • 0
@AnkieterPrzegrywu dzięki, szczerze nie przyjzalam się wszystkim programom. Jako że pierwsze dni były bardzo ciężkie, to postanowiłam na start pp prostu się rozruszać. Dziś wieczorem ćwiczę więc zobaczę co tam mam.
@Jagoo: Efekt masz od pierwszej minuty - po prostu mało zauważalny. Każda energia włożona w ćwiczenia musi skądś pochodzić - albo z jedzenia, albo z zapasów organizmu. Upraszczam mocno ale w skrócie - jepiej się poruszać 5 minut niż w ogóle. A oczywiście jeszcze lepirj poprawić dietę, bo nie zjedzenie 300kcal jest dużo szybsze niż zużycie 300kcal na orbitreku