Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
#przegryw #szkola #normictwo #edukacja #bekazlewactwa
N0rmictwo u mnie w szk0le nie ma ani krzty kultury i obyczajów, całowanie i obściskiwanie się po kątach jest już od dawna, ale teraz to już zachowują się w sposób skandaliczny, otóż takie igraszki odbywają na środku korytarza prowadzącego do schodów, przez co nie tylko dokonują nieobyczajnego wybryku, ale również blokują ruch pieszy w szk0le powodując korki i zatory. Przegrywy mogą zostać zablokowane i spóźnić się na lekcję przez całujące się n0rmictwo, to jest wyraz całkowitej pogardy normictwa wobec przegrywów i uporczywe gnębienie.

Jednak myślę, że dzięki lex Czarnek powstanie droga do skutecznego penalizowania takich normickich wybryków i szkoły staną się miejscami, w których młodzi ludzie będą uczyć się przyzwoitego zachowania w miejscach publicznych i następne pokolenie będzie wychowane w duchu wiary i kultury.
o__p - #przegryw #szkola #normictwo #edukacja #bekazlewactwa 
N0rmictwo u mnie w szk0...

źródło: comment_1642782011ixWS2Ub7v1YZgad84wbZQF.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednak myślę, że dzięki lex Czarnek powstanie droga do skutecznego penalizowania takich normickich wybryków i szkoły staną się miejscami, w których młodzi ludzie będą uczyć się przyzwoitego zachowania w miejscach publicznych i następne pokolenie będzie wychowane w duchu wiary i kultury.


@o__p: xdddddddddddddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@ivall: Pan Minister Czarnek sukcesywnie wprowadza zmiany i skończą się rządy lewaków z znp, nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby nauczyciel o poglądach konserwatywnych próbował wpychać swoje poglądy uczniom, za to z ekspresją niechęci do PiSu i Kościoła Katolickiego ze strony nauczycieli lewicowych przynajmniej parę razy w tygodniu.
  • Odpowiedz