Wpis z mikrobloga

@nieprawdopodobnainterwencja: No cóż, ja zwracam uwagę na takie drobiazgi. Kiedy parkuję auto, stawiam tak, aby nikomu nie utrudnić przejścia/jazdy, kiedy robię zakupu, zwracam uwagę, żeby nikt nie musiał czekać przez moje nieogarnięcie, kiedy mam coś komuś wysłać/albo potwierdzić, robię to jak najszybciej.

Jeśli ktoś kompletnie na takie rzeczy nie zwraca uwagi, i zmusza innych do użerania się z konsekwencjami jego podejścia - jest moim zdaniem strasznym egoistą.

Czas to jedyna wartość
  • Odpowiedz
@FejsFak: moja historia jest gorsza
Stoję w kolejce, przede mną jakaś para, przed nimi jakaś laska, wcześniej wężyk starych
bab. Laska się obraca i zauważa ją ta z pary. I się zaczyna.
- Ewa!?
- Klaudia?! O jaaa, Zajebiście się tak spotkać. W mięsnym, hihihi
- Zajebiście! Dawno się nie widziałyśmy. Kiedy ostatnio? U Marcina na melanżu? Naprawdę
zajebiście hihihi.
- U Maćka i Magdy się widziałyśmy chyba
- Nie byłam
  • Odpowiedz
"Czy ta wędlina jest świeża? "


@Moj_Panie: rozwoziłem kiedyś gazety po polskich sklepach na brooklynie, zawsze były w nich kolejki, przeważnie mi się spieszyło żeby wszystko rozwieść przed zamknięciem, więc zakupy dla siebie często robiłem w ostatnim polskim sklepie u Romana. Wiedziałem jednak że Roman to cwaniak i oszust, więc bałem się u niego kupować wędlin, dlatego miałem układ z jego ekspedientką Anetką, że pokazywałem na jakąś wędlinę a ona machała
  • Odpowiedz