Wpis z mikrobloga

@FejsFak: a ten baleronik to dobry? To proszę trzy plasterki. I jeszcze 13 gramów te wiejskiej kaszanki z kotła od babuni i dziadunia. Nie, nie tej. Tamtej, z tej firmy zgnitex. I z 8 deko tej szynki z tłuszczykiem, hehe te młode nie wiedzą co dobre, co nie Jadźka. Ale grubiej pani kroi.
  • Odpowiedz
@FejsFak: a potem bierze 10 różnych po 5 deko i stanie jeszcze na początku gabloty bo musi gapić się prosto na maszyne jak wędliny kroją, zamiast przesunąć się na sam koniec, żeby inni mogli przejrzeć asortyment
  • Odpowiedz
@FejsFak: Równie #!$%@?ący są palacze, niemogący się zdecydować, kiedy nie ma ich ulubionych fajek.

Raz za takim dziadem stałem w kolejce, spieszyło mi się bardzo, a on już chyba trzecią minutę oglądał i pytał. W końcu mu z za pleców rzuciłem "wszystkie są o smaku raka płuc i przedwczesnej śmierci". Obruszył się, ale wybrał i poszedł.
  • Odpowiedz
@FejsFak: Jeszcze gorsze od starych bab wybierających wędlinki jest ekspedientka mucha w smole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnajduje po godzinie szynkę, upewnia się czy to ta właściwa, podnosi ją, odkłada bo chce pokazać lepszą od rzeźnika swojskiego bla bla bla. Bieeerze wreszcie szynkę, stoi, patrzy, sprawdza cenę, odwraaaca się, robi krok do maszyny, wraca, pyta czy na pewno tyle, podchodzi, wraca po rękawiczki, czas płynie, włącza maszynę
  • Odpowiedz