Wpis z mikrobloga

tak i wtedy wiem że jak będą mnie wyprzedzać to spojrzymy sobie głęboko w oczy;) ale nigdy mnie jeszcze za takie coś nie zatrzymali. Chyba wiedzieli że ja wiem że oni wiedzą kim są.
  • Odpowiedz
  • 56
@rtpnX SUV szczególnie i środkiem 3 pasmowej drogi. Niestety klakson nie powoduje u nich połączeń elektrycznymlch które skumalyby żeń 80kmh na środkowym pasie expresowki nie jest dobrym pomysłem. Cóż. Taki life trzeba żyć z tymi debilami
  • Odpowiedz
@ostr_y: Też lubię się z nimi "bawić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio dawali mandat typowi, to specjalnie mijając ich dałem trochę po garach (teraz mam diesla, ale wcześniej miałem dobrze brzmiące 6 garów to redukcja i but przy mijaniu ich - ale to przy kontrolach prędkości). Zjechałem sobie na mały postój i zaraz podjechali i tak chyba czekali aż ruszę. W końcu dali sobie spokój, ale
  • Odpowiedz
@niewiemjakiwybrac: nie nabierajcie się xD miałem akcje, że zachowywali się z tyłu jak zwykłe bmw wyprzedzając jak leci bez kierunku nawet a potem przede mną złapali pierwszego co sobie troszeczkę gonił xD mogli mandat dać już mi, ale woleli dać wyższy xD
  • Odpowiedz
@cofko @droid43210 na śląsku maja też wypierdziane bmw e38 co dostali w spadku od boru i lataja nim po dk1 i dtś

Ale najbardziej p-------m pojazdem jaki widziałem w policji to była z 15 lat temu w Katowicach stara nysa z cyganskimi kotarami w kwiatki w oknach a w srodku mieli klatke na zatrzymanych i to byl radiowóz xD
  • Odpowiedz
@niewiemjakiwybrac:
ostatnio ustawili się obok mnie na światłach, ja na prawym, oni na lewym pasie, trochę z tyłu, żebym nie zaglądał do kabiny chyba XD
Ruszyłem dość gwałtownie wykorzystując wszystkie 100 koni w moim Yarisie XD
Od razu ustawili się za mną, ale ja niestety przyspieszanie skończyłem w okolicach 55 km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc chwilę za mną jechali, a ja i tak po 400
  • Odpowiedz