Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu wkręciłem się w oglądanie Najniebezpieczniejszego Zawodu Świata (Deadliest Catch), ale borykałem się z paroma problemami. Na polskim player.pl są dostępne tylko jeden, dwa najnowsze sezony (a defacto jest ich nakręconych łącznie już 17). Na necie ponoć są dostępne do pobrania sezony w oryginalnej wersji językowej, ale szukanie napisów do nich jest z pewnością dość trudne (i to nie mówię o polskich napisach, ale o angielskich). Po co mi angielskie napisy? Ano po to, by mieć podparcie w tekście gdy czegoś niedosłyszę.

I tu pojawia się discoveryplus.com, które ma legalnie dostępne wszystkie sezony Deadliest Catch (i kupę innych programów jakie lecą na Discovery) i do każdego odcinka ma możliwość włączenia angielskich napisów.

Jak oglądać programy z Discoveryplus.com, które są dostępne tylko dla ludzi w USA? Poradnik dla duetu komp+telefon #android

-załóż świeżego gmaila
-kup jakiegoś vpna (ja korzystam z nordvpn)
-połącz się z serwerem w USA na aplikacji w telefonie
-zaloguj się w sklepie Play na tym nowym mailu
-w sklepie Play znajdź aplikację Discoveryplus https://play.google.com/store/apps/details?id=com.discovery.discoveryplus.mobile&hl=en_US≷=US
-zainstaluj appkę
-załóż nowe konto na discoveryplus
-rozpocznij okres próbny
-i teraz kluczowa sprawa, jeśli chcesz korzystać z discoveryplus po okresie próbnym to zapłać dolarami ze sklepu Play. W aplikacji discovery ustaw, żeby subskrypcja była pobierana ze sklepu play a nie z Twojej karty/paypala (ponieważ z tego co widzę polskie konta nie są przepuszczane do płatności)
-od teraz Discovery możesz teraz też oglądać na kompie, wystarczy, że masz vpna połączonego gdzieś ze Stanami Zjednoczonymi i używasz tych samych danych do logowania na discovery co dałeś w appce

#lifehack #seriale #vpn #mirkoserial