Wpis z mikrobloga

@wspodnicynamtb: kiedys tez tak wyliczalem wspollokatora ale z wypitych browarow. przez 6 miesiecy wyszlo przynajmniej 1200 piw, a minimalna ilosc wypita jednego dnia to 4 piwa- zdarzylo sie to raz przez reszte 179 dni bylo to przynajmniej 6. :D
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: Wyobraź sobie że ja poznałem taką parę około 30 latków, własne mieszkanie, zakiszone pieniądze, i graliśmy w trójkę przez 3 miesiące praktycznie z przerwą na sen. Ani się tego nie wstydzę ani nie żal mi tego czasu bo grało się zajebiście. Połączenie na skypie trwało czasem po 14h. Oczywiście mowa o Wowie
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: lol jestem prawie takim samym nolife'em z tą różnicą że mimo wszystko wstaje co 1-2h i wychodze na balkon bo pale, ale nie ma tego złego bo przynajmniej oczy odpoczywają przez chwilę
  • Odpowiedz
@Losowany: Długa historia, poznaliśmy się na privie, i jak zawiązała się przyjaźń to poszliśmy na global, oni grali z przerwami od classica. Wszystko co dało się robić razem to robiliśmy, klepaliśmy achi, insty, raidy. Szczerze powiem że bardzo dobrze wspominam ten czas.
  • Odpowiedz