Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki, aby było wygodne do noszenia przez kilka godzin i z dobrym system redukcji szumów?
Cały czas myślałem o Bose QC 35 II.
Były nawet kilka razy na promocji po 700 zł ale #!$%@? później anulowali zakupy.
Teraz praktycznie nigdzie ich nie ma, a jak już to w kosmicznych cenach 1200 zł+
Głównie potrzebuje na siłownie gdzie non stop gra ta sama muzyka i po mieszkaniu, gdzie sąsiad bez przerwy albo puszcza muzykę albo jego pies szczeka.
Czy takie słuchawki bez włączonej muzyki z włączonym samym systemem redukcji szumów odcinają źródła dźwięków zewnętrznych całkowicie? Na jakości muzyki mi nie zależy, jedynie na ciszy i świętym spokoju.
Oprócz bose czytałem dużo dobrego o sony.
Jakie są wasze opinie?
#sluchawki #bose #sony
  • 9
@BROKOLINI92: Mam Sony WH-1000XM3 i mają bardzo dobry ANC ale podobno Bose QC-35 mają lepszą. Bose na pewno mają bardziej neutralny dźwięk, Sony są jak dla mnie za bardzo basowe. Natomiast to też nie jest tak, że pzy włączonym ANC kompletnie nic nie będziesz słyszał z otoczenia.
@jimw: xm3 mają dużo lepsze anc niż bose. Bose sa za to dużo wygodniejsze i mają dobry mikrofon, oraz inny rodzaj dźwięku (co kto lubi ja wolę xm3).
Dodatkowo @BROKOLINI92: ma rację i jak nic się nie słucha to słychać delikatny szum, być może po prostu go nie słyszysz, bo jest naprawdę delikatny.
@BROKOLINI92: Używam QC35 od roku. Słuchawki są wykonane genialnie, dźwięk jak dla mnie bdb ale nie jestem audiofilem. Czas pracy to realne 18h, ładują się szybko ale nigdy bym ich nie wziął na siłownie. Przez skórzane nauszniki (mega wygodne) uszy pocą się od samego słuchana muzykę w lato - testowałem przy 30 stopniach i nie wytrzymałem 30 minut w autobusie. Na siłowni to by była katorga.