Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Nie no, to jest po prostu szczyt cringe, po tym co się tutaj #!$%@?ło, jeszcze śmieć takie posty pisać jak na obrazku.

Tu już nie ma rigczu, tu jest po prostu @xandra.

@Kocury może byś prezesie pomógł (znowu) bo nam się ksandrunia przekręci z głodu.

Ja #!$%@?....


#xandracontent #xandra #xanthiacontent #xanthia #afera80zlotych #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1642666854HQbqL6GcwNQAubyOvZxDJB.jpg
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: jak ty spłycasz. Słuchaj, ja nie będę kręcił się w kółko, miałaś dług honorowy i się nie wywiązałaś. To że się rozliczyłaś, bo wybuchła afera, to nie jest żaden powód do dumy jak ty to przedstawiasz. To jest wstyd, że musiała wybuchnąć afera, żebyś doprowadziła swoje sprawy do porządku. I do takich ludzi nie ma zaufania czy ci się to podoba czy nie. Ale #!$%@?ę z logiki robisz wybornie.

Weryfikując
@Brother_of_Steel: Ty się od mojego słowa odwal, nie pozwolę się szkalować. Spóźniłam się ze spłatą, i to prawda - nie zaprzeczam, ale nie jestem oszustką czy naciągaczką, jaką ze mnie próbujecie tutaj zrobić.

To jest ohydne, podłe i złe!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: ja nie robię z ciebie oszustki, tylko osobę która ma problem z dotrzymaniem danego słowa. Tylko tyle i aż tyle.
A to jak ty sobie to racjonalizujesz to twoja sprawa.

Jeżeli zaś według ciebie cię szkaluje, to zapraszam do sądu. Przynajmniej się dowiem, jak wyglądasz xD

Nie idź drogą twojego kolegi @Kocury co był taki mocny z przodu, że mu z tyłu zabrakło...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: dla mnie w tym momencie jest ważne, że ty masz problemy z przyjęciem rzeczowej krytyki i że masz problemy z dotrzymaniem słowa.
Że masz też podejście do innych ludzi na zasadzie "wyżej sram niż dupę mam".
No i ciągną się za tobą inne afery, w tym sranie na społeczność w której uczestniczysz. A to już jest bardzo słabe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xandra: ja nie kłamie, powiedziałem, zapraszam do sądu. Ja się ciebie nie boje. To ty się przejmujesz i ciągle dyskutujesz, choć podobno to są kłamstwa i masz to w dupie. Nie słowa, a czyny...
Gdybyś tyle energii co w dyskusje i afery na wykopie ładowała w poszukiwanie pracy, to byś się nie musiała zniżać do żebrania o zlecenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xandra: ojej, to może na drugi raz nie wylewaj żali na forum publicznym jaka jesteś biedna i nie masz pieniędzy, to nikt nie będzie komentował. A nie najpierw wylewasz szambo na forum publicznym, a potem masz pretensje, że ci ludzie mówią, że śmierdzi.
Nie widzisz tego, że to ty sama do tego doprowadzasz swoim dziecinnym, nieodpowiedzialnym zachowaniem?
Masz kogoś pod opieką, powinnaś być bardziej odpowiedzialną osobą, bo nie chodzi tylko o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: nie graj mi tu depresją i poczuciem winy. Nie po tym wszystkim co nabroiłaś tutaj przez lata.
Ja pamiętam ciebie jeszcze przed zmianą nicku.
Ty nie jesteś taka, za jaką chcesz tutaj teraz uchodzić.
Potrafiłaś kogoś #!$%@? publicznie, bo dodał takie same znalezisko przed tobą. Biedna, skrzywdzona Sandrunia.
@Brother_of_Steel: Może kiedyś nie byłam, ale ludzie się zmieniają. A na depresję i chroniczną bezsenność cierpię od śmierci mojej mamy 8 lat temu ponad. Załamałam się po prostu, i od tamtego czasu nie mogę się całkiem pozbierać.

Babcia też mi tego nie ułatwia, jest trudną osobą. Szkoda, że nie zapytałeś wcześniej zanim postanowiłeś mnie tu zniszczyć. Jestem tylko człowiekiem i chcę uczciwie zapracować na chleb, nie robię zbiórek, nie mam bombelków,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: a do uczciwej pracy to nie łaska się przejść? Czy to zbyt uwłaczające godności dla wielkiej damy i pozostaje żebranie w internecie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xandra: słuchaj, gdybyś ty była w porządku, to bym cię nie atakował, a niestety ciężko mi tobie współczuć, jeżeli na rzeczową krytykę odpowiadasz ciągle hejtem i fochem. Ja staram się nie być twoim wrogiem, ale ty mi nie dajesz powodu, żeby siebie lubić, a wręcz twoje odpowiedzi i reakcje na każdą krytykę pokazują, że nie jesteś warta współczucia. Tym się różnimy, że ja przyjmuje krytykę bez histerii i szukania podłości w