Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Nie no, to jest po prostu szczyt cringe, po tym co się tutaj #!$%@?ło, jeszcze śmieć takie posty pisać jak na obrazku.

Tu już nie ma rigczu, tu jest po prostu @xandra.

@Kocury może byś prezesie pomógł (znowu) bo nam się ksandrunia przekręci z głodu.

Ja #!$%@?....


#xandracontent #xandra #xanthiacontent #xanthia #afera80zlotych #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1642666854HQbqL6GcwNQAubyOvZxDJB.jpg
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: wiesz co, jak się używa jakiś słów, to powinno się znać ich znaczenie.

Hejter (z ang. hater „nienawistnik, przeciwnik, krytykant”) – określenie osoby, która publikuje w internecie (nierzadko pod pseudonimem) agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze (zwyczajowo określane jako „hejt”) pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób.


Co jak co, ale ja tu od rana rzeczowo argumentuje i na wiele tych argumentów nie odpowiadasz, albo
d


@Brother_of_Steel: bo uzywasz wykopu by marnować cudzy czas

a teraz spadam robić coś innego bo nie zamierzam podnosić Ci wydajności

Wydajność trolla = czas który w sumie zmarnował innym / czas który na to użył,

chwilowo masz około 1 co jest wynikiem lekko bym powiedział słąbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: nie, założyłem ten wątek, bo u ciebie mam mordoze którą mi zdejmujesz i zakładasz jak ci foch podpowiada. Za pierwszym razem też dostałem, bo ci się rzeczowa krytyka nie podobała. Wiadomo, lepiej udać że się nie widzi.
Więc ponieważ widzę, jaką jesteś osobą, to moralnie nie mogę milczeć. Liczyłem, że zrozumiesz. A teraz, teraz to już na nic nie liczę, ale dopóki używasz argumentów ofiary, nie przestanę, bo ty żadną
@Brother_of_Steel: Ja się w nic nie stroje, nie jestem bez wad i nie ukrywam tego. Każdy wie, że czasem lubię popyskować, ale taka jazda, taki hejt to duża przesada! Nigdy, w całej karierze w internetach nie jechałam po kimś jak wy tutaj.

Owszem, zdarzało mi się jechać po firmach czy zjawiskach, ale nigdy nikogo atakowałam tak presonalnie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: co za wy przede wszystkim?
Ja tu reprezentuje siebie i dokładnie ci pisze o co mi chodzi, serio, to twój problem, że zamiast skupić się na problemie, stroisz się w piórka ofiary, na którą się rzuciło stado. Sorry, to na mnie nie działa i idiotą jest ktoś, kto się na to złapie, ale rozumiem, że tutaj to zadziała. Ha tfu.
Personalnie też atakowałaś i to nie raz. Nawet w ostatniej