Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Nie no, to jest po prostu szczyt cringe, po tym co się tutaj #!$%@?ło, jeszcze śmieć takie posty pisać jak na obrazku.

Tu już nie ma rigczu, tu jest po prostu @xandra.

@Kocury może byś prezesie pomógł (znowu) bo nam się ksandrunia przekręci z głodu.

Ja #!$%@?....


#xandracontent #xandra #xanthiacontent #xanthia #afera80zlotych #bekazpodludzi #bekazlewactwa
BrotherofSteel - Nie no, to jest po prostu szczyt cringe, po tym co się tutaj #!$%@?ł...

źródło: comment_1642666854HQbqL6GcwNQAubyOvZxDJB.jpg

Pobierz
  • 91
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: mogę się pochwalić tym, że nie żebram tam, gdzie sram. I mam stałą pracę, a nie jestem #!$%@? po 30, to dużo, zważywszy, że ty nawet tego nie masz.

Miej godność chociaż. Tylko tyle i aż tyle.
@Brother_of_Steel: Ja nie żebram! Tylko proszę o zlecenia, PRACA rozumiesz? Nie chcę nic za darmo! Czy to może za dużo dla twojego malutkiego rozumku? Najwyraźniej, bo kłamiesz w żywe oczy xD Mogłeś już się nie odzywać, twoja papuga lepiej gada ;)

No dobra, cofam to, jednak nie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: nie no, to żałosne pomocy na koniec, czy te smuty o tym "ile ty dla wykopu zrobiłaś" to wcale nie są żebry. Nic, a nic.
Ja pamiętam jak ty się zachowywałaś i się zachowujesz tutaj jak masz hajs, więc mnie nie musisz agitować, bo jak napisałem, zdania nie zmienię.
Najpierw smarujesz jakieś syfy na wykop, wyciągasz brudy na innych portalach, a potem "tyle zrobiłam". Weź usuń konto, to naprawdę coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: już nie będę przypominał jak postąpiłaś w poprzedniej aferze, jak wyszło, że nie dotrzymujesz słowa, jak ukradłaś czyjeś zdjęcie i twierdziłaś, że to ty, jakie inby kręciłaś będąc bordo...
Sorry, ale ja tyle syfu za uszami co ty nie mam.
I nie jestem hipokrytą.
@Brother_of_Steel: Żebyś na rzęsach stawiał, jestem 15 w rankingu opublikowanych znalezisk od początku tego śmiesznego portalu z obrazkami ever!. Usunę, po twoim trupie ;)

Pakuj wrotki na czarno trollu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: ojej, no straszne no. Znowu na czarno. O jakże mi przykro... xD
Ta czarnolista u ciebie to jak majtki na dziwce lata.
To ty tu przychodzisz cały czas, chyba cię dupa piecze, albo wiesz, że mam rację.
I te głupie tłumaczenia, że się babcią opiekujesz i nie możesz iść do pracy...
W dobie wszechobecnej pracy zdalnej.
Kogo ty chcesz oszukać?
@Brother_of_Steel: Ależ ja nie chcę nikogo oszukiwać, piszę jak jest, pokazuję co umiem i szukam zleceń, nie chcę nic za darmo!

I nikogo na nic nie naciągam, chyba ci się coś mocno pomyliło. Gdybym taką znalazła, nie szukała bym innej, ale chwilowo takiej nie mam. Nie wiem dlaczego znęcanie się nade mną sprawia wam taką przyjemność, ale znajdźcie sobie kogoś innego.

A na koniec napiszę, oby cała ta nienawiść wróciła do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: ale ty nawet własnych zobowiązań nie potrafisz dotrzymywać, ostatnia afera to pokazała.
I jeszcze na wszystkich szczekasz i jak napisałem, czarną jak majtki na dziwce szafujesz.

Karma wraca, już ci ktoś to napisał.
@Brother_of_Steel: Ja nie żebram tylko się ogłaszam, widzisz różnicę? W takim razie chodzenie do urzędu pracy, to też żebranie xD

No z jaką osobą? Wywiązałam się ze swoich zobowiązań, prawdopodobnie jako jedyna, która miała swoją własną aferę, nie mówi ci to nic?