Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
@banas921: ale Covidianie chyba to lubią, taki syndrom sztokholmski w wydaniu polskim - to nic że ja nie mam za co kupić jedzenia, ważne że somsiad sk....yn ma gorzej i do sklepu nie wejdzie.
  • Odpowiedz
@hiperchimera: k---a mać to jest bardzo smutne i nie rozumiem takiego myślenia, nigdy nie miałem problemu że mój sąsiad czy jakiś koleś ze szkoły średniej wozi się nową furą i czasami zastanawiam się skąd się to bierze w głowach Polaków. Czy gdyby nie ta zazdrość z chęcią d-------a nie byłoby w tym kraju lepiej?
  • Odpowiedz
Przecież typo jest skończony już i albo sam odejdzie albo go Kaczyński wy$^^^li. Szumowski chociaż zarobił na wałach, a ten zrobił z siebie pośmiewisko na lata za friko


@Stallion45: no nie wiem, moim zdaniem on już się prostytuuje na poczet jakiejś ciepłej korpo posadki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@123sl: i takim zachowaniem się będziesz do tego przyczyniał. Wprowadzą, nie wchodzisz, nawet jakbyś miał i rura zmięknie. Przedsiębiorcy jeśli się nie zbuntują to mają po biznesie
  • Odpowiedz
  • 3
@Shin-chan przecież to wywoła zamieszki

Wśród przedsiębiorców bo biznes i birdel w gospodarce

Wśród nieszczepów bo wiadomo
  • Odpowiedz
@Shin-chan: Przecież typo jest skończony już i albo sam odejdzie albo go Kaczyński wy$^^^li. Szumowski chociaż zarobił na wałach, a ten zrobił z siebie pośmiewisko na lata za friko


@Stallion45: No chyba, że jest taki wał co go jeszcze nie odkryto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zy państwo Polskie w jakikolwiek sposób przygotowuje się do tych wydarzeń czy tradycyjnie gównolit i karton. Nie wiem, choć się domy


@Stallion45: Ta za free.. Na bank kilka grantów/dotacji czy platnych sympozjow od Phizera przytulil.
  • Odpowiedz
Szumowski chociaż zarobił na wałach, a ten zrobił z siebie pośmiewisko na lata za friko


@Stallion45: nie no, jeszcze za wcześnie, żeby opinia publiczna dowiedziała się o wałach Niedzielskiego. Pewnie wyjdzie wszystko na jaw jak już przestanie być ministrem.
  • Odpowiedz