Wpis z mikrobloga

#fizjoterapia #krakow #medycyna #sport

Złamałem obojczyk na treningu motocyklowym pod koniec roku i powoli chciałbym już wracać do treningów. Oprócz cardio chcę też dorzucić siłownie ale wolałbym to zrobić z głową. Czy jest w KRK ktoś do kogo warto udać się na konsultacje\wizytę?

Nie miałem wcześniej okazji bywać u fizjo wiec nawet nie wiem czego się spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy jest szansa znaleźć 2w1, czyli trenera\fizjo w jednym? Zależy mi bardziej na dynamicznych ćwiczeniach, ruchomość ręki jest na przyzwoitym poziomie.
  • 2
  • Odpowiedz
Ja zaraz po uszkodzeniu acl w kolanie miałam typową fizjoterapie, żeby zniwelować obrzęk itd, ale później jak już w miarę normalnie chodziłam (czyli stan jak u Ciebie pewnie), to trafiłam do trenera motorycznego specjalizującego się stricte w mojej dyscyplinie. Także są takie osoby, ja jeszcze jestem przed operacją, ale nogi mam silniejsze i stabilniejsze niż przed kontuzją, a wszystko w kolanie się zagoiło prócz nieszczesnego acl:) najlepiej poszukać typowo w miejscach, gdzie
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o dobrego fizjo+ dobry trener w Krakowie to możesz próbować Marka Kusia z MoveTherapy, na pewno pomoże. Bardzo indywidualnie dobiera ćwiczenia
  • Odpowiedz