Wpis z mikrobloga

Widzę, że mój komentarz został usunięty, przez autora wpisu +zostałem wrzucony na czarno to chyba coś jest na rzeczy.

Wrzucam jeszcze raz.

Wyciąganie faktów ze szklanej kuli, zmiana płci nie polega na pójściu do rodzinnego i w 15 minutach przyklepaniu decyzji tylko jest poparta wieloma badaniami z psychologami itp, wyjaśniła ci to dokładnie @Unique-Suggestion: plus kilka innych osób @Nester86: @Wedam: @zdjeciegipsu: widzę że komentarze nestera już znikają więc rozpoczyna się usuwanie niewygodnych komentarzy pod tezę.

Ale najbardziej to chyba autora wpisu zabolało jak mu wytknąłem i ktoś w komentarzach jeszcze, że stary kuc z konfy bez potomstwa siedzi na takich grupach i ogląda takie rzeczy co normalnym zachowaniem na pewno nie jest.

https://www.wykop.pl/wpis/63164447/krzywdzenie-dziewczynek-jednym-z-elementow-propaga/
#neuropa #bekazkonfederacji #polityka #wykop
PiersiowkaPelnaZiol - Widzę, że mój komentarz został usunięty, przez autora wpisu +zo...

źródło: comment_1642606654opJ1e1J6zSdGsbhg5owEza.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol daj spokój to jakaś banda życiowych miernot, chcą sprowadzić wszystko do poziomu swojej nędznej egzystencji. Cały ten ruch incelski to toksyczny rak. Zamiast znaleźć sobie pasję w życiu, realizować się w jakiś sposób to siedzą i piszą te żałosne gówna jacy to oni pokrzywdzeni. Bardzo nimi gardze. Pociesz się tym że zdychają w samotności :)
  • Odpowiedz