Wpis z mikrobloga

Jako, że nie wiem co juz pisać do tych bab to pomyślałem, że możemy zrobić jakiś test pierwszych wiadomości. Jak macie jakiś "otwieracz", ktory chcecie przetestować na mojej mordzie i próbie 50-100 kobiet to dajcie znać na pw albo w komentarzu.
Pod koniec weekendu przedstawie wyniki.
"Hej, co tam słychać" to bedzie wiadomość testowa/placebo.


#tinder #badoo #glupiewykopowezabawy #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #p0lka
BurzaGrzybStrusJaja - Jako, że nie wiem co juz pisać do tych bab to pomyślałem, że mo...

źródło: comment_1642588902MCGocB6KPY0iPRTBR6L44Y.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@KrzyzaczeQ
Jak mam być szczery sam byłem zaskoczony. Co wchodzilem w apke to pojawialy sie nowe zamazane twarze w lajkach. Po kilku dniach kupilem premium zeby obczaic co tam sie #!$%@? w tych lajkach i zobaczylem że mam 1400+ polubien. Nawet tego nie przebierałem, bo bylo tego za duzo.
Co dziwne po kupieniu premium licznik lajków przestał tak zapierniczac (dlatego napisałem że trafiłem w łaski algorytmu). Teraz dostaje do 40 lajków dziennie
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: a jakiej wielkości miasto jeśli chodzi o ludność? kiedyś było tak, że boosta się dostawało po założeniu konta na nowo, ale nigdy nie zdarzyło mi się mieć jakiegoś boosta po dłuższym czasie konta, może dlatego, że po max miesiącu robię to konto na nowo XD
  • Odpowiedz