Wpis z mikrobloga

  • 86
Ekskluziwy - ostatni bastion obrony Playstation właśnie upada na naszych oczach. Trzema tylko krokami, niczym Kasparov, Microsoft rozegrał japońców, przechylil szale zwycięstwa na stronę Xboxa i już teraz wygrał tą generację. () Na chwilę obecną Sony nie ma nawet czym się obronić. Wysyłanie Aloy i Kratosa do walki z armią jaką zbudował sobie MS to misja samobójcza xD Sony, aby zachować twarz i oszczędzić sobie wstydu, już dziś powinno ogłosić kapitulację i oddać się pod władanie Wielkiego Cesarza, Imperatora i najwybitniejszego stratega naszych czasów - świętego Phila Spencera z Redmond. ()

To zdumiewające jak w przeciągu ostatnich miesięcy odwróciła się sytuacja na rynku konsol. Jeszcze 1,5 roku temu sam śmiałem się z klockarzy i kodów z pringelsa. Później z związku ze słabą dostępnością konsoli ps5 i niejako z ciekawości zakupiłem dekoderek XSS. Mimo mojego sceptycznego nastawienia szybko pokochałem tą konsolke i dziś już nawet nie wyobrażam sobie życia bez GPU. W międzyczasie dorobiłem się też ps5, ale ta głównie stoi i się kurzy. Decyzja o kupnie Xboxa okazała się być jedną z moich najlepszych decyzji konsumenckich tamtego roku. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych, ekonomicznych ani racjonalnych przesłanek ku temu aby kupować dziś PS5 i wiązać się z platformą playstation. Każdy kto nadal będzie twierdził inaczej jest dla mnie głupcem i ignorantem. Game Pass to przyszłość, im szybciej to zrozumiecie, tym przyjęcie nowej wiary będzie dla was mniej bolesne. Padnijcie na kolana soniarze i pokłoncie się Mesjaszowi. ()
#ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole #heheszki
daeun - Ekskluziwy - ostatni bastion obrony Playstation właśnie upada na naszych ocza...

źródło: comment_1642576288gnyrhq3hMKVDueXWIBnpov.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a rasa panów będzie się świetnie bawić przy wysokobudżetowych grach multiplatformowych*


@gnt_1: i bez xboksiarzy, rasa panów z PC będzie się świetnie bawić ʕʔ

@Centuri0n: przecież ps5 ma kompatybilność wsteczną z ps4. z ps3 jest już gorzej
  • Odpowiedz