Wpis z mikrobloga

@Victim: nie robiłem, ale całego Wieśka 1 i 2 byłem #teamtriss i teraz mam znowu do Yen wracać? Ile można tak skakać z kwiatka na kwiatek, nawet jeśli to 2 te same kwiatki ( ͡° ʖ̯ ͡°) nigdy nie miałem poczucia, że odszukuję Yen żeby się rzucić jej w ramiona, bardziej żeby posiąść informację o Ciri i w ogóle dowiedzieć się co i jak
@Victim: dobra to zrobię tak, cofnę się trochę do wcześniejszego sejwa przed rozpoczęciem decydującej misji co do Triss i zagram do decydującej misji co do Yen, w końcu zasługuje na swoją szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż sam jestem ciekaw jak to się skończy, póki co jednak bardziej skłaniam się ku Triss

dzięki wszystkim za wypowiedzi, te na serio i heheszkowe - jak ktoś chce się jeszcze
@Dominiko_: to ja rozszerzę czemu Triss to szmata - jej psiapsi zaginęła a tej w głowie tylko ruchanko z facetem swojej bestie. włazi z butami w cudzą relację. I jeszcze żeby wyluzowała, jak już wiadomo, że Yen żyje, ale ta nie. JA CHCĘ JA CHCĘ. Yen jest dużo dojrzalsza, bardziej samodzielna i solidniejsza jako partnerka. Nie zachowuje się jak zabujana 13-latka. No i wiadomo przecież tu chodzi o stworzenie radosnej rodzinki,
Ile można tak skakać z kwiatka na kwiatek


@Dominiko_: No to tym bardziej Yen.
To Triss manipulowała nim już od czasu książek. Użyła magii aby uwieść Geralta. Gdy miała biegunkę to z brudnym dupskiem chciała natychmiast się kochać z Geraltem, mimo tego że zaraz obok była mała Ciri. Wyjawiła informacje o Yen i Ciri dla Loży Czarodziejek, bo była wtedy w przelotnym związku z Filippa Eilhart. Yen dała się nawet torturować