Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Cześć

Mam pytanie, czy jest na grupie grupa osób pracująca jako kierowca taxi, uber, bolt?
Czy i jak często zdarza Wam się uprawiać seks z pasażerami, albo w drugą stronę, jak często zdarza Wam się uprawiać seks z kierowcami taxi?
Jak często macie propozycje w jedną lub w drugą stronę?

Pytam z ciekawości bo sam jestem od roku kierowcą z aplikacji i ze strony pasażerek miewam propozycje, jednak nigdy nie skorzystałem bo jestem wierny jednej

Pozdrawiam Ciepło

#bolt #uber #taxi
  • 5
  • Odpowiedz
@honda2137: przecież w tych przewozach jeżdżą brudni hindusi i p0lka nie bedzie chciała uprawiac z nim seksu nawet z dopłatą. I weź nie #!$%@?, bo my tutaj jeździiliśmy n taxi kilka lat i może raz taka propozycja padła xD
  • Odpowiedz
@honda2137: cześć, ja jeździłem na Uber/Bolt weekendowo przez około 1,5 roku. Propozycji seksu podczas kursu miałem 3 - dwie propozycje od bardzo przeciętnych dziewczyn i jedną od stosunkowo ładnej - z tej ostatniej skorzystałem i pojechaliśmy do lasku XD tylko seks w gumie bez orala w żadna stronę (przezorny zawsze ubezpieczony, guma od durexa grubsza - badałem się potem i było ok). Poznałem za to naprawdę kilka ładnych i sympatycznych dziewczyn
  • Odpowiedz