Wpis z mikrobloga

Cześć!

Wkraczamy w etap decydujących rozstrzygnięć - zakończyły się półfinały, przed nami ostatni akord - finał!

Finałowe głosowanie mające na celu wyłonienie najbardziej uniwersalnego zapachu potrwa dwa dni, do czwartku do godziny 20:00. Link do głosowania rzecz jasna pozostaje niezmienny.

W pierwszym półfinale Dior Sauvage 114:79 pokonał Bleu de Chanel. W drugim, mniejszą różnicą głosów Acqua di Gio Profumo poniosło klęskę z Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme (97:83).

Oznacza to, że w finale zmierzą się ze sobą przedstawiciele Diora i Chanel - dwóch najliczniej reprezentowanych w turnieju domów. Sauvage podejdzie do pojedynku w roli faworyta - zwycięzcy eliminacji. Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme, który zajął dopiero dwudzieste drugie miejsce w eliminacjach może być rozpatrywany jako czarny koń turnieju, aczkolwiek sądząc po wybitnie dobrej formie wszystkich zapachów Chanel, jestem pewien, że tanio skóry nie sprzeda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto stanie na najwyższym stopniu podium, a kto będzie musiał zadowolić się drugim miejscem? Przekonamy się w czwartek po 20:00.

#perfumowemistrzostwa
#perfumy #humorobrazkowy
TetraHydroCanabinol - Cześć! 

Wkraczamy w etap decydujących rozstrzygnięć - zakońc...

źródło: comment_1642531439Cb2FJRNMi6sK3RwcjlPivt.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Krzysu :D po prostu są lepsze uniwersalne perfumy od tych z finału a niestety wyniki głosowania wyglądają tak jakby udział w mistrzostwach brały panie z Sephory
  • Odpowiedz
@darki nie chcę doradzać bo z gustem jak z dupą i uważam, że nie ma uniwersalnych perfum na każdą okazję i porę roku. Jakbym tak nie uważał to bym nie siedział na tagu
  • Odpowiedz
nie potrzebuję porady, byłem ciekaw jakie to zapachy są lepsze według Ciebie bo być może czymś ciekawym i nietypowym byś zarzucił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli 97 osób na tagu zna Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme to mówcie mi od dzisiaj Jenny


@LongDickJohnson: Nie rozumiem, przecież to bardzo hajpowane perfumy, dostępne w każdej perfumerii ze stoiskiem Chanel, a napisałeś jakby to był jakiś wycofany święty Graal tagu
  • Odpowiedz