Wpis z mikrobloga

Podczas wojny musisz być dwa, a najlepiej trzy ruchy przed przeciwnikiem, dzięki swojemu zdobytemu doświadczeniu w dramach Wardęga w bardzo sprytny sposób pozbawił #konopsky sensownych argumentów w filmie przeciwko niemu. Jestem pewny że film Konopskiego opierałby się głównie o kase z reflinka #famemma że nie wypełnia celu. Sylwek spodziewając się tego wystrzelił z ankieta dając ludzia do wyboru robimy odcinki w 2022r czy wpłacamy od razu do schronisk.. Odpowiadając na film wrzuca screana iż 93% widzów watahy chce aby powstawały odcinki w 2022 roku i kończy temat. Ponadto uważam że Konopsky jest upośledzony gdyż ledwie stracił wiarygodność po aferze z Lesiem postanowił zaatakować Wardege który pewnie w odwecie zrobi taki materiał iż nie będzie co zbierać.. wyciągnie największe brudy Konopskiego na światło dzienne, pewnie nie jeden z byłych przyjaciół/kumpli Konopa ogląda Wardęge i sam się podzieli kompromitującymi faktami o nim. Skończy się to tak że Konopsky straci widzów,wyświetlenia, dostanie depresji ala ostatni rywal wardegi na famemma który kilka lat dochodził do siebie.
#wardega #famemma #konopsky #polskiyoutube #wataha
  • 23
dostanie depresji ala ostatni rywal wardegi na famemma który kilka lat dochodził do siebie.


@Jax89: A wiadomo jakie przewinienie miał na koncie że kilka lat musiał dochodzić do siebie po ataku wardęgi?
@Jax89: Szczerze to się dziwię, że tak podstawową sprawę ogarnia tylko Sylwek. Werka też mogłaby uciąć sprawy bardzo szybko, ale nie dojrzała jeszcze do rys na wizerunku, bo dzieciaki i tak jej uwierzą. Natsu - skonfrontowała się następnego dnia po wycieku i co? Nic. Wytrąciła ludziom oręż z ręki, a jak zaczęła sama śmiać się z pilota, to ludziom się już nie chciało. Jednak przećwiczył go Gargamel. Sylwek zarzuca Konopowi manipulację
@Jax89: Ok przejrzałem i wardęga zniszczył chłopa za rzekome kupienie wyświetleń, ok. Gdy ferrari naciąg na scamowe krypto to wardęga podaje mu dłoń, takie to ma standardy nasz szeryf
@philosophy: otóż to.. Niestety Konopsky jest za cienki aby zrobić materiał mocny przeciwko tak dobrze aktualnie stojącemu w sieci Sylwkowi. Chłop nie potrzebnie się sparzy, a różnica między nimi jest spora bo Wardega wyciąga wnioski z przegranych bojów, a Konopsky nie, ba nawet pewnie zdecydowanie pogorszy.

@Kroledyp: Kupił o tym każdy wiedział ale to nieistotne, problem po tym filmie okazał się taki że stracił widzów, zasięgi i przez kilka lat
@Jax89: tu sie z Tobą zgodzę, problem jest taki że wardęga nie potrafi się opanować i wręcz psychopatycznie jedzie do samego spodu, zwyczajnie niszcząc ludzi i nie widzi w tym problemu. Zniszczenie komus całego życia jest adekwatną karą za kupienie wyświetleń? Ekipę całą chciał wykończyć za logo, jemu jest potrzebny psycholog
@proszeopmocjestemniemodry: ja nie oakarzalbym o kupowanie followow. Ja np. nigdy nie kupilem, moi znajomi nie znaja mojego konta na ig, ktoree prowadze pod nickiem po angielsku a pelno ararabow i hindusow mnie subskrybuje i nie mam pojecia czemu. Wchodze raz na pare dni na tamto ig i patrze, ze doszlo np. 10-15 nowych subskrybcji czasem jakies dodatkowe lajki sie pojawiaja pomimo niedodawania wszystkiego czy wiadomosci o tresci "hi" xd nie rozumiem
Edit: zresztą wardęga co chwilę się myli, do dziś twierdzi że ostanie wyświetlenia z filmem wersow to zasługa jego znajomości algorytmu a nie ekipy


@Kroledyp: Czy każdy kto nagrywa na Wersow, ma takie wyświetlenia jak Wardęga?
Dziękuję.
Zniszczenie komus całego życia jest adekwatną karą za kupienie wyświetleń?


@Kroledyp: Lol.. Przecież druid jak nagrywał na Danny'ego to operował na faktach, merytorycznie uzasadniał dlaczego wyświetlenia są kupione- czy to jest niszczenie kogoś? Jak jakaś influencerka nagrywa o scamach, a Revo o tym film nagrywa to on niszczy tą influencerkę? Jeżeli ktoś robi coś #!$%@?, a Ty o tym wspominasz to znaczy że niszczysz mu życie? Moim zdaniem tacy ludzie jak
@Kroledyp Nie mam racji z czym konkretnie? Druid robi te swoje commentery agresywnie i bywa że występują tam osobiste wycieczki, jednak jest o wiele bardziej skuteczny w tym co robi niż revo. Jeżeli nie przemawia do ciebie to ze w interesie spolecznym jest naglasnianie faktu że top1 influencerka w polsce kradnie czyjąś wlasnosc intelektualną to jednak ciężko odmówić mu zasług w chociażby zatrzymaniu linczu na leksia(materialy revo i gimpera byly zbyt delikatne