Wpis z mikrobloga

Wardęga cały czas powtarza, że w boobsmanie występowały głównie jego znajome i każda się zgodziła. A to bzdura, bo jedną złapał bez pytania i prawie dostał za to lepę. 45:22

W ogóle polecam materiał, gdyby ktoś chciał odświeżyć sobie jego dramę z Gargamelem. Nie chce mi się szukać wyznaczników czasowych, ale kilkukrotnie powtarza tam, jak dramy są złe, a na sam koniec mówi o tym, żeby twórcy youtube'owi trzymali się razem, zamiast się dzielić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1:07:00
#wardega
mrpickles_ - Wardęga cały czas powtarza, że w boobsmanie występowały głównie jego zna...
  • 10
@JerzyMeteor26: tak tak, to jego najlepsze wytłumaczenie XD teraz są znajomymi. Jak na początku rżnął filmy praktycznie 1 do 1 od Rémi GAILLARD, to nie widział problemu, bo przecież kilka lat później poznał go osobiście i nagrał filmik z nim XDDD A to, ze kopiowane to kogo to obchodzi, wyzerowało się XD Ale jak Friz nagrał własną wersję Rocket League to kilka razy wspominał w filmikach, że kopiowane i słaby content.
Wardęga cały czas powtarza, że w boobsmanie występowały głównie jego znajome i każda się zgodziła


@mrpickles_: Nieprawda, że cały czas tak powtarza. Właśnie powtarza do takich jak ty, że niektóre nie miałby później problemu i tyle.
Po co przenosicie te bzdury na wykop, myślicie że tutaj w to ktoś uwierzy, jeśli on na okrągło wszelkie takie sprawy na swój temat wyjaśnia?
@milymirek: a ty czytasz co piszesz? :D

niektóre nie miałby później problemu


Czyli były też takie, które miały problem? Obejrzałem teraz ten film i rzeczywiście, są takie co się zgodziły, ale jest też kilka po których ewidentnie widać, że maja o to problem. I ty wierzysz w to tłumaczenie? Że każdą pytał? Tak samo, że to nie on robił pranka zombie i spowodował wypadek? :D Może również to nie on pryskał
@milymirek: nie wiem, czy to jakiś przytyk czy coś, ale jeżeli tak to mocno nie trafiony. Ogólnie śmieszy mnie ten cały Konopski, chłop praktycznie zniszczył karierę Leksiowi, nazywając go pedofilem, a teraz odwraca kota ogonem. Teraz tutaj idealnie pasują słowa Wersow z wywiadu z WIBross, kanały comentery niszczą ludzi. Mnie osobiście #!$%@? hipokryzja druida, innym wytyka błędy, szczuje, niszczy kariery a w przeszłości i obecnie robi dokładnie to samo.