Wpis z mikrobloga

Tak mnie #!$%@? przyblokował- potrzebuję tej przestrzeni zajętej paką. Dziś nie potrzebuję ale jutro tak. No #!$%@? mać. Najlepsze że to osiedle i nie ma miejsc na takie pudło. Stał już parę tygodni ale teraz to przegł. Co najlepiej wykręcić? Policaje, straż miejska?

#mistrzparkowania #patologiazmiasta #poznan
Pobierz ludzik - Tak mnie #!$%@? przyblokował- potrzebuję tej przestrzeni zajętej paką. Dziś ...
źródło: comment_1642454101q7VuaqFZjOB8qlw99qwjc8.jpg
  • 84
@masz_fajne_donice: na szczęście nie Ty decydujesz, czy z sensem czy bez, tylko ludzie z nieco większą wyobraźnią. Przecież w kopertach nie chodzi o samo parkowanie, ale też o odległość od budynku. Głuchy czy niewidomy nie musi się np. przebijać przez parking/ulice ryzykując, że go #!$%@? auto, którego nie może zobaczyć/usłyszeć. Autystyk może uniknąć uciążliwych bodźców. Po drugie osoba niepełnosprawna nie musi sama prowadzić, ktoś ją może wozić, więc co ma do
@masz_fajne_donice: Oczywiście, że nie, tu się zgadzam. Ale jeździć z kimś jako pasażerowie mogą i wtedy uprawnienie do koperty się bardzo przydaje. Karta parkingowa jest wydawana do orzeczenia o niepełnosprawności i jest przypisana do osoby, nie do auta czy prawa jazdy.
@ludzik Ja to jestem parkingowym faszystą, ale ja bym zabronił w ogóle parkować busów i wszystkiego z większym gabarytem np. po 18 w miastach. Miejsce tych lodówek jest na bazach firmowych, a nie #!$%@? pod blokiem. Jeszcze zawsze panisko staje jak ten ciul tutaj, bo "on taki duży że nie ma jak normalnie zaparkować". To #!$%@? z tym busem, a nie odwalasz takie numery.