Wpis z mikrobloga

Tak mnie #!$%@? przyblokował- potrzebuję tej przestrzeni zajętej paką. Dziś nie potrzebuję ale jutro tak. No #!$%@? mać. Najlepsze że to osiedle i nie ma miejsc na takie pudło. Stał już parę tygodni ale teraz to przegł. Co najlepiej wykręcić? Policaje, straż miejska?

#mistrzparkowania #patologiazmiasta #poznan
Pobierz ludzik - Tak mnie #!$%@? przyblokował- potrzebuję tej przestrzeni zajętej paką. Dziś ...
źródło: comment_1642454101q7VuaqFZjOB8qlw99qwjc8.jpg
  • 84
@ludzik: hm wydaje mi sie ze niestety SM rozlozy rece bo ta „koperta” jest nieprawidlowo oznakowana - nie ma namalowanej koperty


@Kacc: Faktycznie nie ma. Nie wiem czy jest jeden czy kilka standardów na oznaczenie miejsc dla osób z niepełnosprawnościami. Ale zorientuję się i ewentualnie napiszę do spółdzielni, bo oni zlecali ich wymalowanie.
Nie jestem #!$%@? i nie dzwoniłem nigdzie zaraz po zobaczeniu i zrobieniu zdjęcia. Wpierw zrobiłem gównoburzę na grupie osiedlowej na #fb i planowałem zgłoszenie na SM lub bagiety z rana, bo auto potrzebuję popołudniem. Odjechał w nocy- o 7:30 było już pusto. Sprawdziłęm tylko rano czy bok nie draśnięty. Kij wie czy do kierowcy dotarła gównoburza z grupy (wątpię). Niemniej parkował tam już kilka tygodni i dopiero wczoraj tak cofnął że stał
Nie w temacie, ale to mnie mocno interesuje, bo dużo się o tym mówiło swojego czasu i faktycznie na chwilę niebieskie miejsca opustoszały, ale teraz patrząc po swoim osiedlu, to chyba sprowadziło się to do wymiany papieru, bo ilość leasingów z januszami-cwaniaczkami za kierownicą na takich miejscach nawet wzrosła, więc albo znowu jest jakaś luka typu karta na babcię, ale znowu nikt tego nie weryfikuje…


@Warzywo: Trudno mi się wypowiedzieć, nie
@ludzik: jest jeden standard, który jakoś kilka lat temu się zmienił i dużo miejsc jest przez to błędnie oznakowanych. Ścignij spółdzielnię, żeby poprawili

Najważniejsze, że odjechał w porę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@masz_fajne_donice: gwoli ścisłości nie tylko niepełnosprawność ruchowa pozwala mieć kartę parkingową, inne kategorie również, więc nie zawsze można powiedzieć "na oko" czy ktoś ściemnia czy nie. Przy czym nie zaprzeczam że mnóstwo ludzi ma lewe albo po babci
gwoli ścisłości nie tylko niepełnosprawność ruchowa pozwala mieć kartę parkingową, inne kategorie również, więc nie zawsze można powiedzieć "na oko" czy ktoś ściemnia czy nie. Przy czym nie zaprzeczam że mnóstwo ludzi ma lewe albo po babci


@kobra07: Co jest bez sensu. Bo jeżeli ktoś ma niepełnosprawność z powodu głuchoty to #!$%@? te miejsca mu dają. I nie powinien w ogóle sam prowadzić.
Brak ręki? I co z tego. To nic
@ludzik

Nie jestem #!$%@? i nie dzwoniłem nigdzie zaraz po zobaczeniu i zrobieniu zdjęcia.


To na #!$%@? w ogóle ten wpis xD
Nie zrobiłeś żadnej burzy, nic nikomu też nie mówiłeś. Po prostu tak się założyło że odjechał. Minus
@ludzik: jak lubisz się #!$%@?ć na innych kiedy są #!$%@? wobec Ciebie i nic z tym nie robić, to Twój wybór. Ty straciłeś czas i energię na bezproduktywny wątek na wykopie, a tamten kierowca pewnie nic się nie nauczył, bo jak.