Wpis z mikrobloga

Z duetu najbardziej znanych patostreamerów oprócz Wojciecha Olszańskiego ciekawą postacią jest również jego współpracownik Marcin Osadowski.

Kim jest ten dżentelmen, nazywany Ludwiczkiem? Wygląda na dynamiczniaka (pomijam wygląd), w przeciwieństwie do Jaszczura nie wzbudza podejrzeń swoimi rysami twarzy ;)

Czy wiecie coś o nim więcej:

- czym się zajmował? podobno jest informatykiem, muzykiem, zapaśnikiem, grał w docusoapach jak Ukryta Prawda? dobry jest w IT? xd
- czy wiadomo coś o jego życiu prywatnym: ma/miał żonę, ma/miał konkubinę czy dziewczynę, jak u niego z dziećmi?
- czy może jest innej "orientacji"?
- czy to prawda, że pomieszkiwał/pomieszkuje o Korwina oraz Jaszczura?
- dużo kasy waszym zdaniem robi na tym szajsie?

#olszanski #jablonowski #jaszczur #osadowski #ludwiczek #rodacykamraci #patostreamy #nacjonalizm #narodowcy #gownowpis #heheszki
  • 11
  • Odpowiedz
@spiegelglas Marcin był długoletnim współpracownikiem Korwina, robił mu kampanię, ogarniał social media. Że robił to za darmo to Korwin odstąpił mu mieszkanie w swojej willi w Józefowie (chyba). Jest normalny, a co do życia prywatnego nie wiem i szczerze mówiąc to średnio mnie to interesuję. Ciekawe dlaczego ty jesteś tym aż tak zaciekawiony?
  • Odpowiedz
@spiegelglas: Z tego co kojarzę to on prowadził działalność gospodarczą w ramach IT, ale chyba takiego szeroko rozumianego i chodzi tu o stawianie stronek.

Natomiast jeżeli chodzi o żonę, konkubinę, dzieci... To pytanie należy skwitować chłodnym uśmieszkiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe dlaczego ty jesteś tym aż tak zaciekawiony?


@stale_prawo: bo mnie interesują te pajace, czysta ciekawość, poza tym nie są zupełnie osobami prywatnymi, mają określone aspiracje, wygrażają ludziom, więc wolno mi pytać

@T__S: dynamiczniak, w sensie chodzi mi o to, że ogarnia ten cały kramik podczas transmisji, jak i demonstracji pod sejmem, może określiłem złego określenia; inni patostreamerzy z tego środowiska raczej zarzucają Jaszczurowi lenistwo i pozerstwo i twierdzą, że
  • Odpowiedz