Wpis z mikrobloga

boje się iść do jakiejkolwiek pracy, na pewno sobie nie poradzę, nigdy nie pracowałem i utrzymuje mnie matka.. a na studia chłop za głupi… po co ona mnie tak rozpieszczała i trzymała pod kloszem… dwie lewe ręce i opóźniony mózg ehhh
#przegryw
  • 47
  • Odpowiedz
@Hazzy90: dzięki za taką długą odpowiedź. Chyba pierwszy raz ktoś mi konkretnie bez kręcenia na takie pytanie odpowiedział na wykopie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@moj_wykopowy_login:

Korwin ma dobrą dietę na takie przypadki

Jak sam sobie żyje z odziedziczonych kamienic to łatwo się takie bzdury głosi. Życie z renty pochodzącej od prawa własności gwarantowanego przez państwo nie różni się de facto od życia z socjalu również gwarantowanego przez państwo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No jeśli nie pójdziesz to na pewn sobie nie poradzisz. Zacznij od jakiegoś januszeksu typu magazyn albo sklep na kasie, prosta robota więc po paru dni już ogarniasz. Jak Ci nie wyjdzie i będziesz chcial odejsc czy Cię zwolnią to nic nie ryzykujesz bo to praca z którą przyszłości i tak nie wiążesz za pewne i krok po kroku sie przyzwyczaisz.

@Mardo:

Praca w sklepie na kasie wcale nie jest łatwa,
  • Odpowiedz
@bellazi: Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Wiem bo sam już w życiu w różnych miejscach pracowałem. Po prostu na początku jednak masz tą plakietkę "uczę się" i jak mówisz, dużo jest ułatwień ala obrazki i wszstko samo się liczy.

Głównie chodziło mi o to, że są to prace w których przyjmują bez jakichś wcześniejszych wielkich wymagań.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mardo: Ta plakietka to jest gunwo, nikt na to nie zwraca uwagi jak się uczysz. Mnie raz jeden klient podczas nauki o mało nie doprowadził do płaczu mimo, że się dopiero uczyłam. Ludzie są serio wredni. Kto pracował w markecie na kasie ten w cyrku się nie śmieje.
  • Odpowiedz