Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś pakiet badań w luxmedzie?
Chciałem sobie zrobić przegląd i jest pakiet dla chłopa za 1.4k i sprawdzajo wszystkie podstawowe rzeczy, worth czy ne?

#luxmed #medycyna #zdrowie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luna98x: tak też myślałem bo ne wem czy potrzebuję każde z tych badań, szczególnie że zdrowy ze mne chłopuś i tak tylko przegląd chciałem sb zrobić i głównie krew
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: od lekarza pewnie dostaniesz ogólne moczu, morfologię, glukozę, ob, lipidogram, może jakieś próby wątrobowe czy nerkowe parametry i tyle. Moim zdaniem nie warto wydawać 1.4k. Za te które podałam wyżej wydasz prywatnie max 200zł.
  • Odpowiedz
@Luna98x: wit d3 też muszę sprawdzić + kardiolog i usg jajec u urolo czy wszystko ok, dlatego stwierdziłem że pakiet chyba worth
Ale może faktycznie lepiej część na NFZ, a pozostałe prywatnie i ostatecznie wyjdzie połowę taniej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: witaminy d3 niestety nie zrobisz na nfz. Ale warto bo ja rok temu byłam wrakiem człowieka z epizodami depresyjnymi, a winna za to wszystko okazała się witamina D. Rodzinny pewnie nie da ci skierowania do kardiologa ot tak, za to może chyba dać skierowanie na ekg. Usg też pewnie będziesz musiał ogarnąć prywatnie..
  • Odpowiedz