Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że marnuję życie. Nie mam żadnego hobby - zawsze mam problem jak ktoś mnie o to zapyta, no bo w sumie interesuję się wieloma rzeczami, ale niczym jakoś szczególnie. Całkiem lubię rysować, nawet kiedyś mi cośtam wychodziło, ale nie pamiętam kiedy ostatnio to robiłam tak żeby coś stworzyć. Chyba na początku liceum, jakieś 5 lat temu. Wrzucę wam zdjęcie mojego pierwszego i jednocześnie piątego od końca mangowego rysunku - we wszystkim mam taki słomiany zapał ;( Przepraszam za jakość, zdjęcie robione cebulą.

#rysunek #gorzkiezale
Pobierz Shagga - Tak sobie myślę, że marnuję życie. Nie mam żadnego hobby - zawsze mam proble...
źródło: comment_Yd1WnINyXy9ROzpbo3bdPLF7kWXWLg36.jpg
  • 8
Tak sobie myślę, że marnuję życie. Nie mam żadnego hobby


@Shagga: nie jest tak źle, ja marnuje życie na hobby xD A może gdzieś tam jest coś co na ciebie czeka tylko musisz to odnaleźć? Takie przeznacznie czy coś w tym stylu.
@jos: Jakie masz hobby? Mam nadzieję, ale trochę wątpię, bo jeśli przez tyle lat życia nie spotkałam się z żadną rzeczą, która by mnie jakoś mocno zafascynowała i wciągnęła to pewnie się już nie spotkam.
@Shagga: Jeżeli Twój największy życiowy problem to brak hobby, to zazdroszczę. Acha, jako hobby polecam gotowanie - natychmiastowa nagroda. Z zachwytem patrzę na mojego współlokatora, gdy siada wieczorem z książką kucharską i realizuje jakieś indyjskie przysmaki.
@Shagga: z hobby jest jak z miłością, nigdy nie wiesz kiedy cię trafi xD a może jest coś takiego, tylko nie zdajesz sobie sprawy, że to może być hobby? Jakieś zainteresowania, coś w tym stylu.

U mnie to jest postapokalipsa (taki nurt w fantastyce) - zjada czas i kasę na wyjazdy, różne sprzęty, komplikuje życie, do tego grafika komputerowa którą łącze z tym pierwszym, ostatnio kręcę telefonem głupie filmy (jeden nawet