Wpis z mikrobloga

@szypko: HEHE BO WIECIE

P E D A Ł Y


HEHEHE

Zabawne jak lewaczki za największą obelgę w stronę prawicowców uważają wyzwyanie ich od homoseksualistów

Ta sama lewica, co walczy o wolność, równość, tolerancję, miłość i te "kolorowe baloniki(XD)" nigdy nie przepuści okazji, żeby kogoś z prawicy zwyzywać od homoseksualistów XD

nikt tu sie nie smieje z gejów tylko z hipokryzji kryptohomoseksualistów


@Strahl: tak tak XD Tak sobie to tłumacz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strahl:

nikt tu sie nie smieje z gejów tylko z hipokryzji kryptohomoseksualistów


No czyli z gejów tylko z bardzo poważnym problemem.

To się zastanówcie czy identyfikacja przynależnościowa zależy od orientacji czy poglądów.

Bo jak od tego pierwszego to się powinno wyciągnąć rękę do takiego osobnika (oczywiście jeśli się nadaje do czegokolwiek) a jeśli to drugie to wiadomo, jazda że śmieciem, jeszcze można mu zarzucić że jest gejem, super obelga.

Ja wiem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szypko: przez robienie z nich pedałów?

Gdzie tu jest śmieszne bo nie rozumiem. Chyba, że nadal gej to obelga dla niektórych.
Gdzie tu jest śmieszne bo nie rozumiem. Chyba, że nadal gej to obelga dla niektórych.


@Faiko: właśnie to jest śmieszne.

Podobają mi się kobiety i legalizacja związków partnerskich czy pokazywanie gejów w filmach tego nie zmieni. To, że ktoś mnie nazwie pedałem także nie.

A dla narodowców ta wstrętna propaganda LPG to zagrożenie dla polskiej rodziny. Brzmi trochę tak, jakby chcieli ten-tego z kolegą, ale tylko brak propagandy ich powstrzymywał ¯\_(ツ)_/¯