Wpis z mikrobloga

Mirki pomożecie nagłośnić sprawę z mBankiem?

Koledze znikneło w sierpniu łacznie 2800 zł z konta. Ktoś w Rumuni (może to ten słynny #rumun ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapłacił 4 razy na stacji za "paliwo".

Kwota za mała na wynajecie prawnika a za duża zeby nie odczuć braku w kieszeni.

Mbank umywa ręce. Mimo kilku miesiecy batalii, nie są skłonni pomóc w tej sytuacji. Chargback nie działa.

Mbank w oficjalnej korespondecjj napisał, że to JEGO WINA, że stracił pieniadze.

Karta i konto w tamtym momencie świeżo założone, nawet praktycznie nie płacone tą kartą nigdzie.

Poprosiłem kolegę o zebranie wszystkich informacji, wrzucę to w formie znaleziska. Pluśnij. Wrzucę koło 20 i podepnę pod ten wpis.

#bankowosc #oszukujo #mbank #wykopefekt - bo pisanie odwolań i szukanie sprawiedliwosci od kilku miesiecy zawodzi.
CzYczer - Mirki pomożecie nagłośnić sprawę z mBankiem? 

Koledze znikneło w sierpni...

źródło: comment_1642352931cGeRe8EbNtI3omubGYHQHV.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@philipfry: papiery złożone.
Czas oczekiwania w informacji zwrotnej : 6-18 miesiecy.

Przecież to chleba za półtora roku za to nie kupi przy takiej inflacji( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mBank jak się odnosicie do tej sytuacji? Widać, że nie warto trzymać u Was pieniędzy, skoro dzieją się takie rzeczy, a reklamacja odrzucona. Zero pomocy..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@marryx: płatności kartą reklamuje się u operatora karty VISA lub MasterCard.

Raz reklamowałem Millennium, płatność na 100 EUR i na początku też mi odrzucili reklamacje. Jak napisałem, żeby zgłosili to do MasterCard to po kilku tygodniach miałem kasę z powrotem na koncie.

W Revolut od razu przekazują do operatora i kasę też odzyskałem.
  • Odpowiedz
@krzys0000: "Mimo kilku miesiecy batalii, nie są skłonni pomóc w tej sytuacji. Chargback nie działa.
Mbank w oficjalnej korespondecjj napisał, że to JEGO WINA, że stracił pieniadze."
Jak widać była chęć zgłoszenia przez poszkodowanego chargeback do Visa/Mastercard, ale to się robi przez bank. To bank takie zgłoszenie powinien do nich wysłać
  • Odpowiedz
@CzYczer Nie do końca rozumiem związek tego co napisałeś z winą mBanku. To, że ktoś tylko kilka razy płacił kartą powoduje, że nikt nie mógł przechwycić numeru w necie albo odczytać karty w bankomacie? Od ilu płatności można się bać, a ile jest bezpiecznych?
  • Odpowiedz
To, że ktoś tylko kilka razy płacił kartą powoduje, że nikt nie mógł przechwycić numeru w necie albo odczytać karty w bankomacie?


@Vetinari: właśnie to mi się najbardziej podejrzane wydało - takie biedapotwierdzenie że NO NA PEWNO NIE WINA KOLEGI. Czuje że OP próbuje tutaj jakąś #!$%@? przepchnąć, dlatego zaplusuję taktycznie
  • Odpowiedz
@Vetinari: @Vetinari: hmm wydaje mi się, że długość uzytkowania zwieksza wprost proporcjonalnie mozliwosc przechwycenia karty, skopiowania jej itp.

Nie ma to wpływu, aczkolwiek zwieksza prawdopodobieństwo. Tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
Jak się nazywała ta strona na ktorej mozna zamieścić tekst, jakieś screeny i wygenerować jako stronę do znaleziska?

Wyleciało mi z głowy. Wrzutka? Pokazto? Kurde. Na końcu jezyka mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak się odnosicie do tej sytuacji?


@marryx: a niby do czego mają się odnosić? przecież nie ma tu niczego co by pozwoliło to zweryfikować.

skoro dzieją się takie rzeczy


@marryx: btw ty już się #!$%@? chociaż OP nie wstawił tu żadnego dowodu że takie coś miało miejsce.
  • Odpowiedz