Wpis z mikrobloga

siema, założyłem darmową grupę sygnałową na telegramie,

https://t.me/signalsfromjoker

bawie sie juz tym rynkiem od pół roku, pokochalem analize techniczną i cały czas sie szkole w tym temacie i w tym miesiącu udalo mi sie uzyskac 62% skuteczności, oczywiście jak zaczynałem to stracilem cały kapitał ale kto tego nie zrobił haha. jesli chcecie śledzić moje sygnały i na własną odpowiedzialność wchodzic w rynek, BO OCZYWISCIE NIE JEST TO PORADA INWESTYCJA GDYŻ NIE JESTEM DORADCĄ FINANSOWYM, to zapraszam do grupy.

#bitcoin
#kryptowaluty
  • 8
@40ff40ac2ee1ca50190b962e1403f7fe: przy tradingu używa się stoplossa, który wynosi nie więcej niż kilka % depo, więc taka jedna zyskowna transakcja może średnio zarobić na kilka, kilkanaście stoplossów. Nawet przy skuteczności 50% i umiejętnym zarządzaniu kapitałem możesz regularnie zarabiać, co nie ma nic wspólnego z hazardem.
@97przemo97: nie bede zawistny wiec zycze Ci powodzenia, ale ja podobny wynik uzyskalem trzymajac btc i majac wszystko w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec zastanow sie czy warto tracic czas, w bessie cie zmiecie i przemieli tak cos czuje
Nawet przy skuteczności 50% i umiejętnym zarządzaniu kapitałem możesz regularnie zarabiać, co nie ma nic wspólnego z hazardem.


@pawqoo: przy odpowiednim zarządzaniem kapitałem to możesz mieć skuteczność 10% i nadal zarabiać. Tylko mało kto odpowiednio zarządza kapitałem.