Wpis z mikrobloga

@DelPierdo: Jak nie kupowałeś dobo przed jesienią 2021 to nie wiesz co Cię ominęło. Dobo to nie shit, to bitcoin wśród shitów, u mnie wyszło z niego jakieś x60 wkładu, część profitów wsadziłęm w jego kopie z bonk w nazwie: catbonk, shibonk, stonk itd i wyszło w sumie ponad x120 i to tylko dzięki dobo, strach było go sprzedawać bo nie miał praktycznie tendecji do spadków, ludzie holdowali więcej niż miało
@wolter_wait: mam nadzieję, że nie będę żałował, bo można powiedzieć, że od przedwczoraj jestem 9k PLN w plecy ( ͡° ʖ̯ ͡°) no nic, trzymam Bonki i zoabczymy jak tu sutuacja się rozwinie... w ogóle to dzięki za info i za rady!
w plecy


@Serafello: nie możesz tak myśleć bo ciężko jest trafić w odpowiednie punkty. Równie dobrze mógł spaść dziś o 50% albo bo jutro po ath będzie zwała i byś ją przegapił. A tak masz swoje zarobione, zamknij temat i wsadź w inne z potencjałem i marketcapem o kilka zer mniejszym
@Serafello: generalnie to bardzo bardzo bardzo ryzykwne jest wchodzenie teraz w shity na takie kwoty, bitek może za parę godzin spaść do 39900 a shity wtedy zrobią -50%, ja bym czekał aż potwierdzą się dalsze wzrosty na btc