Wpis z mikrobloga

Chcę wyjaśnić kwestię zbiórki - to nie ja ją organizuję, to przyjaciółka Ani. Ja tylko wspieram zasięgami, nic z tego nie mam, oprócz satysfakcji, że pomogłem... Osobiście nie organizuję żadnej zbiórki w związku z Tajfunem, a dlaczego tłumaczę na filmie... Zdrówka Wam życzę i WESOŁYCH ŚWIĄT!!

PAYPAL ANI GDYBY KTOŚ CHCIAŁ WPŁACIĆ BEZPOŚREDNIO DO NIEJ - chorsania1@gmail.com
https://zrzutka.pl/pomoc-dla-rodziny-...

#ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka
imdb - Chcę wyjaśnić kwestię zbiórki - to nie ja ją organizuję, to przyjaciółka Ani. ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imdb: to tak jak z tym laptopem i telefonem, niby dla tej czarnej dziewczyny, a jak się okazało to się z nią ożenił, więc korzysta z lapka jak ze swojego xd To jest geniusz. On w kraju 3-ciego świata ma jeszcze auto za około 120k pln xd
  • Odpowiedz
@imdb: już myślałem że Damian organizuje kolejną zbiórkę. xD
Za to przynajmniej materiał na vlogaska na tragedii można zrobić.

Dobra juz pomijając twórczość Damiana to otwierasz biznes na Filipinach gdzie tajfuny są cykliczne (tak mniej więcej co roku xD). Przychodzi burza, rozwala cały dobytek i po biznesie. Wcale nie można było tego przewidzieć.
Polecam budować resorty nad Bałtykiem bo może pogoda gorsza ale za to szkody po burzy bywają mniejsze i można sie UBEZPIECZYĆ.
  • Odpowiedz
@dawid131: To wszystko i jakim on jest człowiekiem to nie zmienia ciągle tego, ze jego materiały są zupełnie innej klasy niż odklejeńców kambodżańskich. W jego materiałach jest czasami jakiś sens.
Gdyby tylko nie był ekstremalnym szurem i normalniejszym człowiekiem to by miał większą popularność niż np. Bartek bezplanu. On jest większym szurem niż łącznie wszyscy z kambouniwersum razem wzięci i z tego jego odklejenia wynika według mnie głównie problem z
  • Odpowiedz