Wpis z mikrobloga

#ps3 #emulacja #pcmasterrace

Po pograniu 1h30 min w GOW3 na emulatorze PS3 RPCS3 mogę wstępnie opisać swoje odczucia.
- FPS jest mocno chaotyczny, raz mam 60, raz potrafi spaść do ~28. Wolałbym ustawić jakoś, żeby np cały czas było cinematic experience(wink wink), czyli zablokować klatki na 30, wtedy amplituda by tak się nie rzucała w oczy. Oczywiście, gra się elegancko, nie przeszkadza, ale jednak widać te różnice.
- Wizualnie jest fantastycznie. Gram w upscale do 1080p i super samplingiem Fidelity FX od AMD na telewizorze 4k. Tekstury są ostre, wszystko wygląda bardziej jak z PS4 niż PS3.
- Dźwięk emulowany jest bardzo dobrze. Od czasu do czasu słychać jakiś lekki trzask w tle, lub balans niektórych sfx w porównaniu do muzyki czy ambientu jest lekko off, ale są to bardzo sporadyczne przypadki.
- W sterowaniu nie widzę najmniejszych problemów. Gram na padzie od X one poprzez Bluetooth i nie czuję input lagów.
- Stabilność opisałem wyżej, dodam tylko, że miałem 1 crash i musiałem te 7 min nadgonić.
Jestem pod wielkim wrażeniem, że tak efektowna i wymagająca gra działa tak dobrze. Jest brutalnie, szybko i satysfakcjonująco. Jeżeli wydajność utrzyma się na takim samym poziomie do końca, to wreszcie przejdę.
VigoVonHomburg_Deutschendorf - #ps3 #emulacja #pcmasterrace

Po pograniu 1h30 min w...

źródło: comment_16423405217T4mgftN3f5YkdoS4SRyMa.jpg

Pobierz
  • 13