Wpis z mikrobloga

Mirki czy mogę "przenieść" (przedłużyć drogę?) kratkę wentylacyjną z rogu kuchni o 50 cm w inne miejsce? W aktualnym miejscu chciałbym zrobić szafkę i żeby wykorzystać miejsce, jednocześnie nie utrudniając wentylacji. Sprawa dotyczy mieszkania w bloku.

Coś w STYLU tego na obrazku, ALE z bezpośrednim przedłużonym szczelnym przewodem wentylacyjnym (srebrna rura, albo kanał pcv w kształcie L), a sama "druga" kratka była na stałe

#remontujzwykopem #budujzwykopem #wentylacja
mentari - Mirki czy mogę "przenieść" (przedłużyć drogę?) kratkę wentylacyjną z rogu k...

źródło: comment_1642337597PAf5LrJ14bFSZFq8CQP2XF.jpg

Pobierz
  • 6
@mentari: ostatnio u siebie kilka zmian w kuchni robiłem i dzwoniłem do firmy od przeglądów wentylacji zapytać jak mam to zrobić zeby się nie czepiali. Mówił ze kratkę mogę przenosić ale powinna btc właśnie podłączona przewodem do oryginalnej kratki. Czyli tak jak Ty planujesz zrobić jest ok. To co jest na zdjęciu nie jest ok bo nie jest podłączone przewodem.
@mentari: @KeepCalm: a ja mam podobną sytuację jak na zdjęciu, obrót od 90 stopni, ALE jest to wentylacja mechaniczna z wiatrakiem przy kominie
czy w takiej sytuacji jest możliwość zrobienia sensownej "przedłużki"?