Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Weszłam w nowy związek i żałuję. Typ po dwóch dniach mówi, że mnie kocha, że się wkręcił. Ja sama nie wiem co mnie do niego przyciągnęło, bo on ma problemy z alkoholem i narkotykami, nawet sam mówił, że "wszystko jest dla ludzi". Ja go nie zamierzam wyciągać z jego problemów, bo się zwyczajnie boję. A zerwać nie wiem jak bo typ będąc pod wpływem mi mówił, że się zabije... Błagam, niech mnie Bóg z tego wyciągnie ja się boję... #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow i niech będzie #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e28ec579ccb9000a8f0c90
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś wersją żeńską z tej pasty.

Przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania a, to spoko, nie zrywaj :) mecz się 40-50 lat, widząc na początku, że to debil.

Niektóre z was mają tak nasrane w głowie, że aż nie chce się wierzyć.

Jakby ktoś na ulicy podszedł i powiedział, że masz mu zrobić loda, bo się zabije, to byś pytała czy do końca czy nie?

Ja #!$%@?, dziewczyno, ogarnij się.
  • Odpowiedz