Wpis z mikrobloga

@naydah wygrywa w tym tygodniu konkurs na najbardziej debilną wypowiedź na temat LGBT.

#teczowepaski czy to prawda, że w klubach gejowskich pierwsze co robicie, to zaczepiacie losowe osoby i mówicie im, jak bardzo nienawidzicie aktywistów LGBT?

Swoją drogą jestem ciekaw, co taki dumny hetero robi w takich klubach, no ale ok.

Swoją drogą w tej wypowiedzi jest chyba rekord w kategorii ilość bzdur/długość.

PS facet popiera zakaz analu dla wszystkich xD.

#lgbt #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa
Ekspertodniczego - @naydah wygrywa w tym tygodniu konkurs na najbardziej debilną wypo...

źródło: comment_1642278540gdsRGMAkQbViWDkBqPnyXd.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pociąg do mężczyzn jest wybitnie kobiecą cechą


@naydah: Nie, tu nie ma nic kobiecego, chyba, że w Twoim mniemaniu, to po prostu preferencja co do partnera. A nawet jeśli uważasz to za kobiecą cechę, to mężczyźni również mogą takie przejawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odchyłów


Tutaj nie ma żadnego odchyłu - tak mówi współczesna psychologia, psychiatria, neurologia i seksuologia - możesz tupać nóżką i obrażać się
  • Odpowiedz
@krisstof2

W tej wypowiedzi nie widzę nic debilnego na temat ideologii LGBT.


W tej wypowiedzi nie został poruszony temat rzekomej "ideologii LGBT" tylko LGBT, więc nic dziwnego. O czym ty pieprzysz tutaj? Słowem nie wspomniałem o żadnej ideologii.
  • Odpowiedz
Oczywiście zero jakichkolwiek argumentów

@Ekspert_od_niczego: Ok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w jakim innym klubie mogą zaczepiać cię geje xD?

W normalnym klubie są witani hetero i homo, wg twoich wypowiedzi to że pojawi się hetero w klubie dla gejów to straszny wstyd dla niego bo to automatycznie oznacza, że jest tzw. kryptogejem tylko dlatego że tam przyszedł. Geje nie moga przecież po za klubem dla
  • Odpowiedz
@krisstof2:

Ok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jakie argumenty podałeś, poza oskarżeniem mnie o kłamstwo w kwestii, której nigdy nie wypowiedziałem? Słowem nie wpomniałem, że pisał o jakiejś urojonej "ideologii LGBT", nie stwierdziłem, że chodzi do klubów gejowskich (jedynie podałem takie przypuszczenie) i nigdzie nie stwierdziłem, że to w
  • Odpowiedz
@krisstof2:

Jest tylko ideologia LGBT - nic innego


To jest twoja prywatna opinia, z którą nie zgadzam się ja, specjaliści językowi i cały świat zachodu, gdzie takie sformułowanie nie istnieje. Nie masz prawa wymagać ode mnie, żebym przyjmował twoje absurdalne urojenia. A w Polsce wprowadzono je do debaty niecałe 3 lata temu, bo nikt wcześniej go nie
  • Odpowiedz
Tu nie ma nic kobiecego, to po prostu homoseksualność, mogłeś nie wiedzieć, tylko nie rozumiem po co agresja słowna, rybko. Homoseksualność jest oczywiście jak najbardziej normalna, bo nie powoduje fizjo ani psychopatologii. Nawet uczeń szkoły specjalnej by zrozumia


@ziumbalapl: pociąg do mężczyzn jest cechą WYBITNIE kobiecą i nie rób k---y z logiki by sobie usprawiedliwić swoje fiksacje

agresywny byłem
  • Odpowiedz
pociąg do mężczyzn jest cechą WYBITNIE kobiecą


@naydah: W Twoim mniemaniu - mężczyzni też mogą czuć pociąg do mężczyzn i to nie robi z nich kobiecych. Może nie zdążyłes zauważyć, ale w psychologii, psychiatrii i seksuologii homoseksualnosc jest czymś normalnym. A to oczywiście oznacza, że Twój bełkot można tylko wysmiac. Zresztą, to co uznajemy za męskie i kobiece jest tylko umowne, tak się przyjęło, to nie jest jakaś prawda objawiona.
  • Odpowiedz