Wpis z mikrobloga

Nwm czy było

Kolejny polak co robi karierę na zagranicznym yt, w polsce by się nie dorobił (,)
Strasznie mi tym spamowało to w końcu kliknąłem, rzeczy raczej typu #smutnazaba / #blackpill / #przegryw (Może chłop siedzi na tagu)

Możliwe że widziałem to z rok temu ale kompletnie nie dla mnie i nie sądziłem też że dla szerokiej publiki, blackpillowe komiksy z syntezatorem mowy (niestety nie Ivone :< ), aż się zdziwiłem jak szybko zdobył 500k subskrypcji

Filmy po angielsku i brak info o twórcy ale pojawiło się na przykład GG i Żabka czy "Kraków University of Technology- Departament of Architecture" XDDDD oraz polskie słowa i imiona

ps Jak to czytasz to zanimuj pastę o Białku albo jak jakiś 200kg chłop przegląda wyp0k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #millenniathinker #polskiyoutube jakieśinnetagi
Wykopki_Cebuli - Nwm czy było

Kolejny polak co robi karierę na zagranicznym yt, w ...

źródło: comment_1642264218MeSrsNTR4qUfuCdMo4jRWG.jpg

Pobierz
  • 9
Filmy po angielsku i brak info o twórcy ale pojawiło się na przykład GG i Żabka czy "Kraków University of Technology- Departament of Architecture" XDDDD oraz polskie słowa i imiona


Teoretycznie może to być też obcokrajowiec żyjący w Polsce, ale jak osiągnął taki sukces i używa języka polskiego to możemy go adoptować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrezydentSmietnikow: