Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki z #akwarium #akwarystyka #akwariummorskie #akwarystykamorska dziś na zdjęciu 10 poranek mojej domowej rafy koralowej. Póki co w dalszym ciągu mam biotop powierzchni księżyca. Regularnie wrzucam papu i dolewam bakterii. Brak oznak dojrzewania albo jest ono bardzo łagodne - nie wiem, nie robię testów bo jeste komandose akwarystyki (żartuje, rozumiem temat). Czekam dalej, daje temu robić swoje i pokornie czekam.
W tygodniu doszła automatyczna dolewka. O kurde nawet nie wiedziałem jakie to jest superaśne urządzenie, No jaram się jak dzieciak do tego. Nawet ten dźwięk że się nalewa (chlupu chlupu chlupu) jest mega. To już jest najbardziej zaawansowane akwarium jakie w życiu miałem i jaram się mocno.
o moja euphylioooooo (ʘʘ) juszzzz nie mogę się ciebie doczekać
Tag tego akwarium -> #morskibaweu
Pobierz I.....j - Dzień dobry Mirki z #akwarium #akwarystyka #akwariummorskie #akwarystykamor...
źródło: comment_1642252433HSSl3wcdLXHYbzhp53gjt8.jpg
  • 11
@LordNargogh: @anotherguy: Z małymi akwariami morskimi jest zdaje się tak, że ich start jest drogi (w porównaniu do tego samego litrażu słodko wodnego) i np mam taką kostkę 42l i za podobne bieniondze miałbym 70-80l (tak szacunkowo bo pewny nie jestem) Natomiast utrzymanie takiej kostki już jest tańsze. Mniej soli, mniej watów potrzebne, mniej preparatów, mniej karmy itd a trudne problemy z parametrami moge rozwiązać robiąc większa podmianę bo co
@zpord: Hej, dziwne, bo mam odblokowane :o
Akwarium kostka ze szkła float 35x35x35 co daje nam 42l wody
Lampa to Fluval Nano Marine LED 3.0 mimo wszystko chciałem jej dać szanse i nie pchać się w pro turbo drogie lampy. Będzie dobrze ;>
Filtr to Seachem Tidal 55 a w środku to co fabrycznie + kilka kawałków ceramiki aqua ela bo miałem pod ręką i było miejsce (miałem też watę ale